Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 4567
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 66 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Carmınant tomtom'da vıdeo oynatma, müzik çalabilme

emrepinarbasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı piyanist3535 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam öncelikle değerli bilgilerin için teşekkürler. aranıza yeni katıldım 2010 grand scenic aracım var söylediklerinizi yaptım ekranda kum saati çıkıyo devamlı açılıp kapanıyo yardımcı olurmusunuz teşekkürler şimdiden
    Bu aşağıdaki adrese bakabilirsiniz

https://forum.donanimhaber.com/carminat-tomtom-ile-video-mp3-oynatmak-tomplayer-yeni-27-01-2013--47726983

emrepinarbasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı slmntrhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cumleten selamin aleykum.. Oncelikle forum'un yeni bir uyesi olarak butun abilerime ve kardeslerime sevgiler,sayggilar sunar hayirli gunler dilerim..

Megane III Sporttourer 1.5 Dci Privilege aracimdaki TomTom Carminat Navi.ye video oynatmak icin TomPlayer yuklemeye calistim fakat beceremedim. SanDisk 2GB MicroSD kart kullaniyorum." Turkiye haritasini kullanamazsiniz " diye bi hata veriyor. Bu hatayi neden almis olabilirim. Nerede hata yapmis olabilirim. Bu durumda nasil bi yol izlemem gerekiyor. Bu konuda yardimci olursaniz cok sevinirim.

Simdiden herkese tesekkur eder, hayirli gunler dilerim..

Aşağıdaki linki adım adım takip ederseniz sıkıntınız gidecektir.

https://forum.donanimhaber.com/carmi...2013--47726983

3. Beğeni muratt5367 liked this post
    Atakan48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Herkese Merhaba ismim atakan.Benim problemim aracın teybinde çalan radyo ve cd bilgilerini tomtom ekranında görememek bunun için yardımcı olabilirmisiniz? Teypte ne çaldığını görmek istiyorum ve teyp ayarlarınıda yapamıyorum bass-tiz v.s

5. Teşekkür muratt5367 Mesaja Teşekkür Etti.
    Beğeni muratt5367 liked this post

Teşekkür / Beğen
    Değerli ustam selamlar.

Aranıza yeni katıldım .Yaklaşık bir ay önce 2010 dci clio 3 tom tom edition modelini aldım.

Navigasyon sistemi, bilindiği üzere bu modelde ,mp3 ve video çalıştırmıyor.

Sitedeki forumları okuyarak , önce orjinal kartımı bilgisayara kopyaladım,tom playerı başka bir sd kart satın alarak yükledim ,sonuç başarılı, bu konuda bir sorunum yok.

Tüm problem orjinal kartı yerine takınca başladı.
    ekranda ,radyo ,CD ,aux gibi parametreleri gösteren panel ekranda gözükmüyor.
    Radyoyu ayarlayacağım frekans,yada sıcaklık paneli yok oldu.

Okumadığım ,ziyaret etmediğim site kalmadı.Ne yapacağımı bilmiyorum. Orijinal kartı güncelleyip,tekrar yerine taktım ama sonuç yok.Yardım ederseniz çok memnun olurum.Şimdiden teşekkürler.

Teşekkür / Beğen
    [QUOTE=muratt5367;1087229]Değerli ustam selamlar.

Aranıza yeni katıldım .Yaklaşık bir ay önce 2010 dci clio 3 tom tom edition modelini aldım.

Sitedeki forumları okuyarak , önce orjinal kartımı bilgisayara kopyaladım,tom playerı başka bir sd kart satın alarak yükledim ,sonuç başarılı, bu konuda bir sorunum yok.

Okumadığım ,ziyaret etmediğim site kalmadı.Ne yapacağımı bilmiyorum. Orijinal kartı güncelleyip,tekrar yerine taktım ama sonuç yok.Yardım ederseniz çok memnun olurum.Şimdiden teşekkürler.

TAMDA SORUNUM BU ,NE YAPACAĞIM BİLMİYORUM.SİZ BİR ÇÖZÜM BULABİLDİNİZ Mİ ACABA.?

Teşekkür / Beğen

Değerli ustam selamlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 3 misafir)

1. muratt5367

Bu Konu için Etiketler