41europam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün pazara çıkardım, bugün pikniğe goturcem. Çiziklere rötuş atacaktım zaman bulamadım.

Sweet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muayeneye getirdim.
Çok şükür bişeyi yokmuş :D

taner37

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgi verebilir misiniz yapimı konusunda

ATILGAN1985

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
SELAMUN ALEYKÜM ARKADAŞLAR R19 ' UMU YENİDEN OLUŞTURDUM DİYEBİLİRİM... ÖNCELERİ ÖN TAKIM AMORTİSÖR FALAN DERKEN SONRALARI İSE SİLİNDİR KAPAK VE CONTA DEĞİŞİMİ ARTI ÖN İKİ MOTOR KULAĞI DEĞİŞİMİ ( MALUM 22 YAŞINDA ARAÇ OLUNCA ESKİYEN PARÇALAR SORUN ÇIKARMAYA BAŞLIYOR) YAPTIRDIM... DÜN TEPE LAMBASINI GECİKMELİ YAVAŞ YAVAŞ SÖNEN RÖLE BAĞLAYARAK YANMA SÖNME SİSTEMİNİ DEĞİŞTİRDİM... YALNIZ bir kaç haftadır belki bana sorun gibi geliyor belki de gerçekten sorun var gibi ama gözlemlediğim bir konudan rahatsızlık duyuyorum ve eğer daha tecrübeli arkadaşlar var ise yol gösterirler ise çok memnun olacağım. Yaşadığım sorun şudur; radyatör fanı bana göre çok geç açıyor gibi sanki tehlike çizgisine 1 mm kala açılıyor tehlike çizgisinden bir alt çizgiye kadar soğumadan geri kapanıyor tahmini geçen süre 30 saniye ile 80 saniye arasında hava şartlarına bağlı olarak... ama benim bildiğim kadarıyla tehlike arz eden çizgiden bir alt çizgiyi geçmesiyle açılması gerekiyor diye biliyorum. çünkü 92 derecelik müşür var radyatörde... Şunu da söylemeliyim ki benim aracımın enerji motorunun çalışma sisteminde 3 adet fan müşürü bulunmaktadır... bir termostata bağlı olarak işlev yapan 92 derecelik müşür... diğeri ise doğrudan motor suyunda monte edilmiş biri 85 lik diğeri 92 lik olmak üzere 2 adet müşür bulunmaktadır... 85lik müşüre bağlı bir anahtar var direksiyonun altında yaz aylarında o anahtarı sürekli açık tutuyorum ve bu durumda 92 likler devreye bile girmeden direk 85lik müşür devreye giriyor.... onda sıkıntı yaşamıyorum fakat 92 derecede açması gereken fan sanki bana çok anormal şekilde daha yukarı bir derecede açıyormuş hissi uyandırıyor... Belirttiğim gibi motoru stop ettiğimde ise en alt çizginin 1mmkadar yukarında ibre kalıyor... sizce bu durum nasıl açıklanır... endişelenmeli miyim acaba...??? :soru Resim yüklemesi yapacaktım ama yükleme kabul edilmedi ne yaptıysam...

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ah işte bende kendime soruyorum. Arkadaşlar nete koymuştu kendi arabalarını aylardır satamadılar. Dedim bide ben koyam en son geçen cuma hangi resimleri sahibindene atsam diye düşünüyordum akşamına ilana koydum, cumartesi istediğimiz fiyatıda verince bugün arabayı aldı gitti adam :) Çok memnundum Trim sesi bile yoktu alan hayrını görsün. şimdi 2003-2007 model 20-25 bin arasında araçlara bakıyoruz. Allah hayırlısını nasip etsin.

eyi eyi...üzülme..üstüne parada koyyon bak...

modelde yükseltiyon bak..

aranı satıp hacı 131 alsan üzülürdün de

sazan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracıma Amerikan park modülü taktırdım, arabayı değiştirmiyoruz bari görünümünü biraz değiştirelim :)

Eydj4v.jpg

YUWERTYUS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün 10.000 bakımı yaptırdım. Akıtan termostatı değiştirdim. Gaz filtresi değiştirdim. 4. viteste arabayı bayan yol 5. viteste bana mısın demedi.

urall

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar.

bugün aracımın birinci egsoz susturucusunu değştirdim. fyatı 120.00 tl. iyi oldu. yola sessiz sedasız devam.

kazasız belasız güne dilerim..

YUWERTYUS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün araba ışıklardan kalkarken teklemeye başladı, o korku ile hemen sanayiye canım ustanın yanına. Bujilere baktık orta halli ama gaz kullanmaktan pislenmiş. Ustam bunlar iyi dedi ama ben değiştirelim dedim. Megane 1 çift tırnak motrio marka buji taktı. Ama sorun cozulmedi. Zaten sorun bujilere değildi. Biraz daha baktı ve sallanan rölanti sensörü kablosunu gördü. [emoji23]

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi