Scenic 2 Cruise Control Montajı

fuk_18

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugun gördüm ben direksiyonun altindaki kutuyu ve ustunu cikartinca hiz sabitleyiciyi acma kapama yani sinyal kolunun altindaki bos kabai cikarinca beyaz kablo geliyor o kablonun arkasindaki konnektöre giren kablo bu, bu arayada kadar tamam ama ben simdi usteki butonlari altigimda bende konnektörde bu butonlari baglamak icin yer yok bu yukarda belirtilen 1 ile 2 nolu kablonun arasinda taktigimda buton kablolalarini caliscakmi hiz sabitleyici ?

Bu soket hangi soket ? Nerede bu? Beyaz on-off tamam fakat düğmelerin bağlandığı bu işaretli kablolar hangi sökette? Soketin yeri neresi?

image009.jpg
Aşağıdaki orjinal tuşlar alınarak yukarıdaki işaretli olan kablolara aşağıdaki tuşların uçları bağlanır ve sistem tamamlanmış olur.
710bb07bcb7b9c95e79fd53c2817827e.jpg
[/QUOTE]

jackdalton

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çağatay bey merhaba,
ankarada yaşıyorum, scenic 2 2004 model dynamique aracıma hız sabitleyici taktırmak istiyorum.
yardımcı olursanız memnun olurum.
şimdiden teşekkürler..

izmir_scenic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servis kitapçığı

bugun gördüm ben direksiyonun altindaki kutuyu ve ustunu cikartinca hiz sabitleyiciyi acma kapama yani sinyal kolunun altindaki bos kabai cikarinca beyaz kablo geliyor o kablonun arkasindaki konnektöre giren kablo bu, bu arayada kadar tamam ama ben simdi usteki butonlari altigimda bende konnektörde bu butonlari baglamak icin yer yok bu yukarda belirtilen 1 ile 2 nolu kablonun arasinda taktigimda buton kablolalarini caliscakmi hiz sabitleyici ?
[/QUOTE]

bu kitapçığın ingilizcesi var mı?

yekeyek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba bende 2005 2.0 16 V scenıc II var bu araca hız sabitleyici takabilir miyiz yrdımcı olursanız sevinirim hatta sizinle telle veya yüz yüze görüşmek isterim
ankaradam ulaşıyorum size bana ulaşmak isterseniz mail adresim nadir_yerebakan@hotmail.com tel adresim 0 536 513 56 30

yekeyek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba SCENIC 2 aracımda bu tesisat var ve bende Cruise Control montajı yaptırmak istiyorum
ankarada yaşıyorum bana yardımcı olur musunuz

Alikurt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar bende 2006 1.5dci manuel Scenic II privilige var bende hız kontrol cihazı taktırmak istiyorum...istanbuldan yardımcı olacak var mı?

Diclekan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar izmirde bu işi yapacak arkadaş veya servis varmı. 16 sayfayı üşenmeden okudum fakat izmirden yorum yapan bir arkadaşımız var oda kendi yapmaya çalışıyor :)

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar izmirde bu işi yapacak arkadaş veya servis varmı. 16 sayfayı üşenmeden okudum fakat izmirden yorum yapan bir arkadaşımız var oda kendi yapmaya çalışıyor :)

Fluence konularina bakarsaniz bir arkadas gluence icin kendi montajlamisti. O belki yardimci olabilir araclar farkli olsa da sistem ve mantik genel olarak ayni.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi