Sayfa 16 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci ... 613141516
Toplam 159 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 159 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Scenic 2 Cruise Control Montajı

Teşekkür / Beğen

bugun gördüm ben direksiyonun altindaki kutuyu ve ustunu cikartinca hiz sabitleyiciyi acma kapama yani sinyal kolunun altindaki bos kabai cikarinca beyaz kablo geliyor o kablonun arkasindaki konnektöre giren kablo bu, bu arayada kadar tamam ama ben simdi usteki butonlari altigimda bende konnektörde bu butonlari baglamak icin yer yok bu yukarda belirtilen 1 ile 2 nolu kablonun arasinda taktigimda buton kablolalarini caliscakmi hiz sabitleyici ?

Alıntı denizci_07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu soket hangi soket ? Nerede bu? Beyaz on-off tamam fakat düğmelerin bağlandığı bu işaretli kablolar hangi sökette? Soketin yeri neresi?

[COLOR=#ffa500][SIZE=4][FONT=comic sans ms][B]Aşağıdaki orjinal tuşlar alınarak yukarıdaki işaretli olan kablolara aşağıdaki tuşların uçları bağlanır ve sistem tamamlanmış olur.
    [/QUOTE]

jackdalton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    çağatay bey merhaba,
    ankarada yaşıyorum, scenic 2 2004 model dynamique aracıma hız sabitleyici taktırmak istiyorum.
    yardımcı olursanız memnun olurum.
    şimdiden teşekkürler..

maksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı dr.no Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yardımcı olurm bende ankaradayım...
    Merhaba Çağatay bey. 2005 model Scenic 2 için ben de yaptırmak istiyorum. Özelden görüşebilir miyiz ? Teşekkürler

Teşekkür / Beğen

servis kitapçığı

Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugun gördüm ben direksiyonun altindaki kutuyu ve ustunu cikartinca hiz sabitleyiciyi acma kapama yani sinyal kolunun altindaki bos kabai cikarinca beyaz kablo geliyor o kablonun arkasindaki konnektöre giren kablo bu, bu arayada kadar tamam ama ben simdi usteki butonlari altigimda bende konnektörde bu butonlari baglamak icin yer yok bu yukarda belirtilen 1 ile 2 nolu kablonun arasinda taktigimda buton kablolalarini caliscakmi hiz sabitleyici ?

[/QUOTE]

bu kitapçığın ingilizcesi var mı?

Teşekkür / Beğen
    merhaba bende 2005 2.0 16 V scenıc II var bu araca hız sabitleyici takabilir miyiz yrdımcı olursanız sevinirim hatta sizinle telle veya yüz yüze görüşmek isterim
    ankaradam ulaşıyorum size bana ulaşmak isterseniz mail adresim nadir_yerebakan@hotmail.com tel adresim 0 536 513 56 30

Teşekkür / Beğen
    merhaba SCENIC 2 aracımda bu tesisat var ve bende Cruise Control montajı yaptırmak istiyorum
    ankarada yaşıyorum bana yardımcı olur musunuz

Teşekkür / Beğen
    Merhabalar bende 2006 1.5dci manuel Scenic II privilige var bende hız kontrol cihazı taktırmak istiyorum...istanbuldan yardımcı olacak var mı?

Teşekkür / Beğen
    Merhaba arkadaşlar izmirde bu işi yapacak arkadaş veya servis varmı. 16 sayfayı üşenmeden okudum fakat izmirden yorum yapan bir arkadaşımız var oda kendi yapmaya çalışıyor

tanseler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı Diclekan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar izmirde bu işi yapacak arkadaş veya servis varmı. 16 sayfayı üşenmeden okudum fakat izmirden yorum yapan bir arkadaşımız var oda kendi yapmaya çalışıyor
    Fluence konularina bakarsaniz bir arkadas gluence icin kendi montajlamisti. O belki yardimci olabilir araclar farkli olsa da sistem ve mantik genel olarak ayni.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bu Konu için Etiketler