Scenic 2 Cruise Control Montajı

pago

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sökme takma işlemi olmadıhatta düzgünde çalışıyordu ne olduysa birden kafayı yedi

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arıza var +/- düğmeleri değiştirin

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar döner kontaktördeki sorun şu zamana değin kendi çevremde bir iki arkadaştan duymuştum. çözüm olarakta döner kontaktör tamiri yapan Ankarada bir elektronik ustasına tamir ettirmişlerdi. Direksiyon simit göbek dibindeki bu şerit şeklinde olan döner kontaktöre bağlı kabloların lehimleri koptuğunda ; dijital ekranda '' airbag '' arızası ile beraber servis ışığıda yanar. Ama hız sabitleyici ile döner kontaktörün ilişkisini anlayamadım. Şeytan kulağına kurşun 4 farklı model Scenic sahibi oldum ; Çok Şükür rutin bakımların dışında pek sorun yaşamadım. Ama aldığım her arabayı da çok kurcaladım. Bir çok basit işleri , bakım , tamir , temizlik , yag , filtre değişimleri kendim yapıyorum. Ayrıca elimden gelen ve aracın orjinalliğine sadık kalarak bir çok uygulama yaptım , halada yapmaya devam ediyorum. Ama çok değişik arızalar bu aralar duymaya başladık.

saymins

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Istanbul da Mustafa Usta abimiz Forumumuzun kurucusu var sana yardimci olur
Merhaba 2006 scenic2 var bende bende bazı şeyler yapmak istıyorum Mustafa beyin telefonunu babada göndere bilirmişsiniz.

musa5587

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba dr. no nicki Çağatay bey. 2007 model laguna expression aracıma hız sabitleyici taktırmak istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba dr. no nicki Çağatay bey. 2007 model laguna expression aracıma hız sabitleyici taktırmak istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür
Benden nasıl bir yardım istiyorsunuz sorularınızı herzaman sorabilirsiniz

musa5587

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracıma nasıl hız sabitleyici taktırabilirim. Siz yapabilir misiniz. Maliyeti ne kadar olur.

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankaradaysanıź size yardımcı olurum

musa5587

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Batmandayim Çağatay bey. Ama sömestr tatilinde ankaraya geleceğim. Telefonunuzu veya facenizi alabilir miyim