Scenic 2 Cruise Control Montajı

deniz scenıc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm özelden cep numarası verebilirsenız memnun olurum bende ankaradayım birbirimize yardımcı olalım bendede farklı bilgilere sahibim

deniz scenıc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar bende aracıma cruise conrol taktım herşeyi orjinal olarak bugün serviste açtırdım sistem çalışıyor orjinal montaj olarakta dış dikiz aynaları altına gözükmeyen özel mercekli led sistem montajını yaptım resimlerini paylaşcam yakın zamanda

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Deniz bey öncelikle cruise control sisteminiz hayırlı olsun. Araçlarda özelliklede yeni nesil araçlarda olmazsa olmaz bir sistem. Günümüzde artık çoğu yol bölünmüş olduğundan ; sürücüye çok büyük kolaylık sağlıyor. Ben tam anlamıyla otomatikçiyim. Şaun ki aracım 1.5dci düz vites. İlk başta otomatik almadığıma çok pişman olurmuyum ? ve düz vitese alışırmıyım dedim. Allahtan araçta hız sabitleme varda ; bir nebze olsun otomatiği aratmıyor uzun yolda. İlk bölünmüş uzun yola çıktığınızda ne kadar önemli bir özellik ve konfor sistemi olduğunu anlayacaksınız. Tekrar hayırlı olsun. Ayrıca dikiz ayna altlarına yaptığınız mercek led aydınlatmalarında detaylı montaj ve resimlerini bekliyoruz.

Son düzenleme:

ocoist

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar bende hiz sabitleme tuslu direksiyon var. Bende soket cikmadi elimde kaldi direksiyon. 200 tl ye veriyorum tertemiz hatasiz. Sadece airbag yok. 05552853320

mericok

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar bende hiz sabitleme tuslu direksiyon var. Bende soket cikmadi elimde kaldi direksiyon. 200 tl ye veriyorum tertemiz hatasiz. Sadece airbag yok. 05552853320

Merhaba direksiyonun resmini çekip bana gönderme şansınız var mı?

ocoist

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tel verin whatsupp dan gondereyim detayli

pago

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar konu kirliliği yaratmamak adına buraya yazıyorum benim 2006 model scenic aracım var ve bu Cruise Control denen aparat şu an kafayı yemiş durumda + tuşuna bastığımda hız artıyor fakat - tuşuna bastığımda hız artmaya devam ediyor düşmüyor örneğin hızım 62 + ya bastığımda 64 66 68 70 diye artıyor - ye bastığımda 68 66 64 diye düşeceğine 72 74 76 diye artmaya devam ediyor direksiyonun sağ kısımdaki O tuşuna bastığımda bellek hatası diyor ama bu tuş çok enteresan hızı düşürüyor yani - tuşunun yapacağı işi yapıyor bu tür bir arıza başına gelen var mı?

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Acaba soketler yanlış mı takıldı ? Direksiyon airbag sökünce bu bağlantılar çıkıyor. Bilmiyorum ama yakın zamanda sürücü airbag iniz söküldü ise bağlantı soketleri yanlış takılmışsa düzeltilir.