Sayfa 11 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 891011
Toplam 106 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 106 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kadjar Yakıt Tüketimi Veritabanı

Taylan AYDIN karacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı Kaya6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracım 1.5 dizel EDC ve henüz 1200 km de. 1100 km uzun yol 4 yetişkin,120-130 km/s hız ile gittim. Ortalama tüketim 6.1 lt. Sizce çok mu?
    şimdiki durumda çok değil

sıfır motor çok yakma eğilimindedir bir süre sonra uyum aşaması biter yakıt azalır. 4 yetişkin, 120-130 arası seyir, yer yer tırmanış, üstüne klima faktörü de varsa 6.1'e çok demem

........FLUENCE.......

2. Teşekkür Kaya6 Mesaja Teşekkür Etti.
    tall is man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı karacan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

sıfır motor çok yakma eğilimindedir bir süre sonra uyum aşaması biter yakıt azalır. 4 yetişkin, 120-130 arası seyir, yer yer tırmanış, üstüne klima faktörü de varsa 6.1'e çok demem

bencede bu tüketim normal çünkü hız yüksek

4. Teşekkür Kaya6 Mesaja Teşekkür Etti.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı karacan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Klima hiç kapanmadı. Sürekli devredeydi. Ve ECO mod hiç kullanmadım. Ama zaten bildiğim kadarı ile ECO mod 70 km/s hız sonrası devre dışı kalıyor. Doğru mu biliyorum?

mehmetcelikmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Karaman-İstanbul arası ortalama 90 km hızla yakaladığım en az tüketim. Hafif birkaç rampa dışında hep eco mod açıktı.Konya-Ankara arasında klimayı açtım, İstanbul'a kadar klima açıktı. Araç 1.5 edc 19 jant 17 bin km. Daha önce bir kez de 3.9 l/100 km verisi elde etmiştim. Şehir içi ortalama 5,9 l/100 km. Kış aylarında 7,6 l/100 km'ye kadar çıkıyor. Genelde hep sakin kullanırım. Karma 4,5 l/100 km oluyor. Bunlar kendi bilgisayar verileri. Petrolde depoyu doldurunca kendi bilgisayar değerlerinden % 5-10 kadar fazla yaktığını gözledim. Tüketilen yakıt 27,1 litre gösteriyor, depoyu doldurunca 28,4 litre yakıt alıyor.
    Herkese kazasız yolculuklar dilerim.

karacamelih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Kaya6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Klima hiç kapanmadı. Sürekli devredeydi. Ve ECO mod hiç kullanmadım. Ama zaten bildiğim kadarı ile ECO mod 70 km/s hız sonrası devre dışı kalıyor. Doğru mu biliyorum?
    Hayir siz kapatmazsaniz surekli aktif, bana tuketiminiz fazla geldi. Ben arac 70 kmdeyden istanbuldan antalyaya gittim 4.1 litre yakti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kadjar 1.5 dci Edc Icon Cosmo Mavi

Teşekkür / Beğen

Merhabalar... 2017 1.5 dci touch +muson paket manuel vites titanyum gri aracimi gecen hafta teslim aldim. Suan 650 km civari kullandim. 4.33 ten opetten depoyu fulledim. Yola cikmadan once yakit tuketimini sifirladim. Yalova - Bursa-Balikesir ve donus Bursa ve sehir iclerinde toplamda 650 km yol yaptim. Eko mod acik Klima acik start stop a uyuz oldugum icin devreden cikardim ...ve 110 km hiza sabitledim. Ara sira 120-130 a ciktim genelde 110 sbt kullandim. Ekranda yakit tuketimim 4.6 lt gorunuyor. Sehiricinde Tamamen vites dusurme ve yukseltme ekranina gore kullandim. 4.6 lt * 4.33 = 0.20 kurus... Fabrika verileri pek te hayal degil.... Ulasilabilir die dusunuyorum. Kullandikca zevk veren bir arac... Yakit tuketimide benim icin harika... Daha once 1.6 307 lpg li aracim vardi. Sehir disi tuketimin sakin kullanimda 18-20 kurustu... Bu cussedeki arac icin tuketim harika.... Kesinlikle tavsiye ederim....

9. Beğeni sentimental liked this post

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)