Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Clio 4 Calistirma Sorunu

doktoritsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı ShimSegh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman tekrardan bir deneyelim bakalim, aracimda OBD II sistemli lpg var eger Izmir ici duzgun bir lpg tamircisi bilen yazabilir mi ?
    Benim araçta lpg yok durum aynı ondan olduğunu sanmıyorum
    İnternette arastırma yaparken clio dısındaki larda da olduğunu okumuştum tam hatırlamıyorum ama hava koşullarından bahsediyordu örneğin aracı 13 derecede çalıstırdık ertesi sabah derece 9-10 lara inerse bu sekilde calısmamazlık yapıyormus anlamadım gitti vallahi zaten artık takmıyorum alıştım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

merttok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Merhabalar aynı sorun bendede mevcut lpgli aracım gaz kesiciyi değiştirdiğimde sorun bayabi azaldı marş motoru kömürüydü sanırım bitmişdir dendi onu değiştirmenizi öneriyorum tabikide bir ustanıza sormanızda fayda vardır

CLIO-IV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı ShimSegh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, aracimi 1,5 yildir kullaniyorum ama mars sorunu beni deli etmeye basladi.Hava sicak olsada soguk olsada bazen 80 model arabalar gibi uzun uzun ceviriyor bazende videoda goruldugu gibi calismiyor ama ikinci kez mars bastigimda tak diye aliyor.Motorun sicak ya da soguk olmasida fark etmiyor, motor sicak olsada uzun uzun ceviriyor marsi.Surekli yaptigi birsey degil ama istatistik olarak soylemek gerekirse motor sicakken 10 kere yaptigim marsin 2 si, motor ve hava birazcik sogukken yaptigim 10 marsin 6'si boyle.Bujileri falan yeni degisti, sikinti nerede olabilir bilgisi olan abilerim kardeslerim bilgilendirirse sevinirim, hepinize mutlu, kazasiz, belasiz yillar

Arac 2013 model 1.2 16v 75hp LPG'li

Bu arada aracin bakimi yapildi isigi sondurmeyi unuttuk.
    Aracinizin model yili nedir? Cozum icin yetkili servisle iletisim halindeyim... Ayni durum soz konusu... (lpg yok, benzinli)

Teşekkür / Beğen

Merhaba 2013 1.2 koy symbol Ben de aynı sorun sanayide yapılmayan kalmadı ama çare yok. Son olarak ustalar benzin kaliteli diyor ama o da olmadı. Yazılım yazıyor bir kaç yerde servis yapabiliyormus bilgisi olan var mı.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)