Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: H7 Ampul önerisi

Mustafa SEVER
    tals - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

arkadaşlar merhaba hepsiburada da oto ürünlerinde bugüne özel extra %20 indirim var bence bakın derim.

2. Beğeni sempati1905 liked this post
    sempati1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı icouldnt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi ben kısalarda http://www.hepsiburada.com/osram-h7-...TERNAK64210CBI

bunu kullanıyorum 2013 symbol deydi onu satınca söktüm 2015 e taktım... 1,5 sene yi geçti maaşallah tık yok. bile malum ticari taksi heryere gidiyoruz..
    performans olarak ta tatmin edici

sislerde http://www.hepsiburada.com/philips-h...TPLHLP12362VSM
    takılı orjinalleri h16 ama ben h11 taktım bunlar daha fazla ışık veriyor. 55w orjinalleri 19w idi. biraz fazla ısınıyor ama eritme falan olmadı...zaten sisleri herzaman kullanmıyorum.

bi uzunlar kaldı orjinal olan onlara da osram takmayı düşünüyorum
    ama unuttum bizim araçların uzun far ampul tipi ne idi. 2015 symbol
    hocam bızım uzunlar h1 resımdekı gıbı kısalar ıcın verdıgın ampıl modelını en kısa amanda alıp denıcem resımlerını paylasırım cok saol kardesım[IMG][/IMG]

4. Teşekkür icouldnt Mesaja Teşekkür Etti.
    Beğeni icouldnt liked this post
    gte77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı sempati1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadsalar ben aracmda philips h7 crystal vision ampul kullanıyorum daha ıyı hatta xenona yakın renkte onerebılcegınız baska ampul modelınız varmı birde araca xenon takarsak arac garantı kapsamından cıkarmı ?= şimdiden cok tesekkur derım
    Uzun araştırmalar sonunda cristal vision alıp kullanmıştım . Yağmurlu havalarda standart h7 ampullere göre kayıp biraz daha fazla ama kör gibi de olmuyorsun Kullanmışın bilirsin ama daha beyazı daimont vision h7 var o daha beyaz fakat yağışlı havada karanlıkta önünü göremessin .
    Konu gte77 tarafından (3 Hafta önce Saat 00:16 ) değiştirilmiştir.

Teşekkür / Beğen

Merhaba,bizim aracların far tipi H4 değil miydi? Ben öyle hatırlıyorum çünkü. Ayrıca inwells led kullanan cok kisi var 8000 Lümen gücünde 6500K,uzun performansı cok iyi degilmis fakat kısalar icin herkes oldukca memnun oldugunu soylemis. Bu arada eger bizim aracların ampulu H4 ise,tek ampul hem uzun hem kısa islevi goruyor degil mi? Ayrıca arac ici(tavan aydınlatma,torpido) ve plaka aydınlatmalarını degistirmek istiyorum. T10 dipsiz led ampul bizim araclar icin uygun mudur?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)