H7 Ampul önerisi

tals

Mustafa SEVER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar merhaba hepsiburada da oto ürünlerinde bugüne özel extra %20 indirim var bence bakın derim.

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi ben kısalarda http://www.hepsiburada.com/osram-h7...mpul-seti-beyaz-isik-etkisi-p-OTERNAK64210CBI

bunu kullanıyorum 2013 symbol deydi onu satınca söktüm 2015 e taktım... 1,5 sene yi geçti maaşallah tık yok. bile malum ticari taksi heryere gidiyoruz..
performans olarak ta tatmin edici

sislerde http://www.hepsiburada.com/philips-...ulu-mavi-park-ampulu-icerir-p-OTPLHLP12362VSM
takılı orjinalleri h16 ama ben h11 taktım bunlar daha fazla ışık veriyor. 55w orjinalleri 19w idi. biraz fazla ısınıyor ama eritme falan olmadı...zaten sisleri herzaman kullanmıyorum.

bi uzunlar kaldı orjinal olan onlara da osram takmayı düşünüyorum
ama unuttum bizim araçların uzun far ampul tipi ne idi. 2015 symbol
hocam bızım uzunlar h1 resımdekı gıbı kısalar ıcın verdıgın ampıl modelını en kısa amanda alıp denıcem resımlerını paylasırım cok saol kardesım
qjOrZV.jpg
[/URL][/IMG]

gte77

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadsalar ben aracmda philips h7 crystal vision ampul kullanıyorum daha ıyı hatta xenona yakın renkte onerebılcegınız baska ampul modelınız varmı birde araca xenon takarsak arac garantı kapsamından cıkarmı ?= şimdiden cok tesekkur derım
Uzun araştırmalar sonunda cristal vision alıp kullanmıştım . Yağmurlu havalarda standart h7 ampullere göre kayıp biraz daha fazla ama kör gibi de olmuyorsun Kullanmışın bilirsin ama daha beyazı daimont vision h7 var o daha beyaz fakat yağışlı havada karanlıkta önünü göremessin .

Son düzenleme:

Rapex

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,bizim aracların far tipi H4 değil miydi? Ben öyle hatırlıyorum çünkü. Ayrıca inwells led kullanan cok kisi var 8000 Lümen gücünde 6500K,uzun performansı cok iyi degilmis fakat kısalar icin herkes oldukca memnun oldugunu soylemis. Bu arada eger bizim aracların ampulu H4 ise,tek ampul hem uzun hem kısa islevi goruyor degil mi? Ayrıca arac ici(tavan aydınlatma,torpido) ve plaka aydınlatmalarını degistirmek istiyorum. T10 dipsiz led ampul bizim araclar icin uygun mudur?