Arka görüş kamerasi bagaj açık uyarısı

Eirkl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben İzmir'de bulamadım ayarlı takozlardan nasıl temin edebilirim yardımcı olur musunuz

hayalet34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

Bende de captur var ve aynı sorunu bende yaşadım. Fakat yetkili servis bagaj kilidinin ayarını tekrardan yaptı ve takozları tekrardan düzelttiler.
Sorun çözüldü.

5 ay önce clio 4 ikon makyajlı kasa dizel araç aldım. Alır almaz bayiden geri görüş kamerası taktırdım. yaklaşık 3 ay iyi çalıştı ancak yaklaşık 2 ay önce araç ekranında herhangi bir uyarı olmamasına rağmen rnav ekranında geri vitese taktığımda Bagaj açık uyarısı vermekte. serviste önce arka bagaj kapısı ayarlandı olmadı . yeniden sistemsel arka görüş kamarası silinerek tekrar tanıtıldı. 15 gün iyidi. Tekrar aynı hatayı vermeye başladı. Bagaj kapağını açıp örttüğüm de yapmıyor. araç stop ettiğinde ve belli bir süre dinlenip tekrar çalıştırdığımda o yazı çıkıyor. servis geri görüş kamerasının üreticisine bir türlü ulaşamadı.sinir bozucu bir durum.Hatta Konyadaki servis ya böyle kullanacan yada söktürecen der gibi bir ifade kullandılar .Lütfen yardım edermisiniz.

Eirkl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim bagaj kilidim değişti ama sorun düzelmedi

asarigul

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim bagaj kilidim değişti ama sorun düzelmedi

Bağaj kilidi ile alakası yok Sanayide renault parcası satan yerlerde var.Ben konya da çiftini 10 tl ye aldım. sanayiden aldım.Orjinal takozlarda ayar olmadıgı için arka bagaj kapı örtüldüğünde kasıntı yaptığından bu uyarıyı vermekte .Ben 6 aydır bu işle uğraştım.Pisikolojim bozuldu.En son 2 ay önce Bursa servisinde genç bir kalfa söyledi. kafama yattı konyada uyguladım. sonuç mükemmel.OLmY3Q.jpg

asarigul

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bağaj kilidi ile alakası yok Sanayide renault parcası satan yerlerde var.Ben konya da çiftini 10 tl ye aldım. sanayiden aldım.Orjinal takozlarda ayar olmadıgı için arka bagaj kapı örtüldüğünde kasıntı yaptığından bu uyarıyı vermekte .Ben 6 aydır bu işle uğraştım.Pisikolojim bozuldu.En son 2 ay önce Bursa servisinde genç bir kalfa söyledi. kafama yattı konyada uyguladım. sonuç mükemmel. N11 sitesinde satılmakta Renault megan kaput takozu olarak geçmekte .[h=1]Kaput Takozu 7700843546 Renault Megane 2 Peugeot 7908.F6 Citroen[/h]OLmY3Q.jpg
N11 sitesinde satılmakta Renault megan kaput takozu olarak geçmekte .[h=1]Kaput Takozu 7700843546 Renault Megane 2 Peugeot 7908.F6 Citroen[/h]

Eirkl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yedek parçacılardan Renault megane 2 ayarlı bagaj takozu diye isticez parçayı

Eirkl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu şekilde mi isticez yedek parçacılardan

Eirkl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayarlı takoz taktırmama rağmen sorun devam ediyo😞