Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 3456
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 55 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çıldırtan Radyo

Teşekkür / Beğen

Ben işlerim sebebiyle gidemedim hala ama lokasyondan ötürü zaten Hedef'e gitmek istiyordum .

Güncelleme alanlar bahsi geçen 7 ile başlayan sürümü mü aldılar ? Ayrıca radyo frekans karışması,kaydedilen istasyonların değişmesi ,ses boğuklaşması gibi durumlar giderilmiş oldu mu ?

Teşekkür / Beğen
    Bir gelişme yok mu arkadaşlar?

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Bası arkadaşlar yeni güncelleme almislar belki onlarda düşmemiştir fakat Renault güvenlik sebebi ile güncellemeyi dağıtmayı durdurmuş. Muhtemelen hatalı bi dosya var güncelleme de bazi servisler yapıp bazıları Renault onay vermeden yapamayız gibi yaklaşımda. Siz servislere sorarak durumu netleştirin fakat gelen güncelleme ile çoğu kullanıcı CarPlay kullanabilir durumda diyor. Güncelleme herhalde bu olay ile alakalı ama radyo durumunu da kaşıyordur belki.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür / Beğen
    Arkadaşlar bu sorunun çözüleceği yok ben tüketici hakem heyetine başvurmayı düşünüyorum.6 ayda anca sonuçlanıyormuş zaten ortak hareket edersek daha hızlı sonuç olabileceğimizi düşünüyorum. Bir yol haritası çizersek ya da toplu hareket edersek daha hızlı sonuca ulaşabiliriz.

MURAT10.5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Ben de radyo ve usb den müzik dinlemeden şikayetçiyim. Megane 3 e göre radyo çekimi sağlıklı değil. USB den dinlerken müzik kesilip tekrar başlıyor. Bazen de sistem kapanıyor ve tekrar açılıyor. Önceki aracım megane 3 de bu sorunlar yoktu!!!
    Megane 4 sedan 1.6 joy

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)