Navigasyon güncelleme ne zaman

ERDOĞANSU

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Navigasyon daki bayanın - devam etmek isstiyorrrmusuzzz ? diyip yandaki kamyon şöförünün duyduğu sesimi duymaması çok enteresan valla;)

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Ne olacak bu navigasyon işi 2018 güncellemesi gelmeyecek mi neden aldık biz bu ekranı işe yaramayacaksa. Valla daha Renault'un yanından geçmem. Bir araba aldım hevesim kursağımda kaldı. Yok mu gelişme??

Bundan sonra 2017.12 versiyonu gelir muhtemelen.Ama bir haber yok henüz.
Yok soğumayın arabadan.Benim bulduğum arayüz çözümünü talisman, megane 4 lerdeki tüm 7 ve 8.7 inch ekranlara uygulayabiliriz.İstediğiniz navigasyon programını kullanabilirsiniz o zaman.

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu arada sizde navigasyonda ikileme yapıyormu seste..? bende mesela sola dönün dediğinde 2 kere dönün diyor aynı cümlede....sola dönün dönün diye sizdede oluyormu bu muhabbet..?
veya ''200 metre sonra sonra sola dönün'' şeklinde söylüyor...ikileme yapıyor yani...

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
bu arada sizde navigasyonda ikileme yapıyormu seste..? bende mesela sola dönün dediğinde 2 kere dönün diyor aynı cümlede....sola dönün dönün diye sizdede oluyormu bu muhabbet..?
veya ''200 metre sonra sonra sola dönün'' şeklinde söylüyor...ikileme yapıyor yani...
Yapıyor.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bundan sonra 2017.12 versiyonu gelir muhtemelen.Ama bir haber yok henüz.
Yok soğumayın arabadan.Benim bulduğum arayüz çözümünü talisman, megane 4 lerdeki tüm 7 ve 8.7 inch ekranlara uygulayabiliriz.İstediğiniz navigasyon programını kullanabilirsiniz o zaman.

Arkadaşlar herkese merhaba.
2017.12 harita versiyonu yayınlandı.R-Link Store'dan indirebilirsiniz.Güncelleme, üyeliğiniz devam ediyorsa 2.2.19.xxx,3.3.x.x ve 7.0.24.12x R-Link 2 versiyonları için geçerli.

Haritanın nasıl güncelleneceğini bir video ile anlattım;

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim üyeliğim bir yıldı şimdi ben navigasyon güncellemesinden yararlanamıyor muyum. Dün indirdim dosyaları hepsini güncelledi navigasyon güncellemedi ondan mı yani???

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Benim üyeliğim bir yıldı şimdi ben navigasyon güncellemesinden yararlanamıyor muyum. Dün indirdim dosyaları hepsini güncelledi navigasyon güncellemedi ondan mı yani???
Merhaba.Evet aynen dediğiniz gibi.Eğer üyeliğinizin süresi doldu ise harita güncellemesi yapmıyor.
R link versiyonunuz kaç?2.2.19.300 değilse belki guncelleyince harita güncellemsi de acılabilir.Ancak bu da düşük ihtimal.