Navigasyon güncelleme ne zaman

Chöm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba, bende de bir anda açıldı bu trafik yol bilgisi : ) Şahane bir şey. İstanbul'da çok güzel çalışıyor, direk KIRMIZI RENK ile trafiğin olduğu bölgeyi ve trafik kazası olan yerler çıkıyor :) Tabi ben hiç bir şey yapmadım. Bu kendiliğinden çalışır oldu. Ahh keşke bir de harita güncellense ve şu yeni köprüler ile tüneller eklense haritaya ((

Maalesef bu güzellik bitti : ( Nasıl açıldı, nasıl kapandı anlamadım. Kendiliğinde hayatıma giren bu güzellik, şimdi kendiliğinden çıkıp gitti : (
Çok alışmıştım oysaki, inanılmaz rahatlatmıştı, yol seçiminde beni. Çünkü çok net çalışıyordu İstanbul Avrupa yakasında.
Renault dışarıdan deneme amaçlı mı açtı kapattı nedir anlamadım ((

Chöm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçenlerde güncelleme maili geldi indirdirm flasa arabaya taktım eski sürüm mesajı geldi. Renault bizle dalga mı geçiyor anlamadım.

Bu bilgi için teşekkürler. Bana da geldi bu up-date e-maili. Yüklemeden önce foruma bakıp bilgi almak istemiştim. Sizin yazınızı gördüm.
Bilgi için sağ olun.

Chöm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar benim şöyle bir problemim var. NAVIGASYON 'da gidecek olduğum yere varış zamanım 1 saat fazla olarak gösteriyor.
Yani gerçekte 14.24 'de varacak olmama rağmen, navigasyon benim 15.24 'de varacağımı söylüyor.
Bu problemi nasıl çözebilirim ?

Y6gNR6.jpg

Son düzenleme:

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Arkadaşlar benim şöyle bir problemim var. NAVIGASYON 'da gidecek olduğum yere varış zamanım 1 saat fazla olarak gösteriyor.
Yani gerçekte 14.24 'de varacak olmama rağmen, navigasyon benim 15.24 'de varacağımı söylüyor.
Bu problemi nasıl çözebilirim ?

Y6gNR6.jpg
Saat ve tarih ayarları kısmından saati otomatik güncellemeyi açın düzelir.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Ne yaptınız?Saati otomatik güncelleyi açıp problemi düzelttiniz mi?

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bendede aynıydı otomatik güncelleme ile düzeldi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne olacak bu navigasyon işi 2018 güncellemesi gelmeyecek mi neden aldık biz bu ekranı işe yaramayacaksa. Valla daha Renault'un yanından geçmem. Bir araba aldım hevesim kursağımda kaldı. Yok mu gelişme??