Cam Filmi Nasıl Sökülür?

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sonrasında muayene işi mantıklı değil. araçlar zaten film li şekilde muayeneden geçiyor. en fazla ceza yazar. mühlet falan mantıklı değil. mühlet veriyorsa ceza neden yazıyor. yazıyorsa neyin mühleti. cam filminden araç bağlayacak hali yok. hiç bir şekilde de mevcut muayene iptal edilemez. ceza yazar kıllığına göre değişmek le birlikte jilet belki, açık renk film de insiyatif kullanabilir eğer amacı sadece ceza yamak değilse.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
sonrasında muayene işi mantıklı değil. araçlar zaten film li şekilde muayeneden geçiyor. en fazla ceza yazar. mühlet falan mantıklı değil. mühlet veriyorsa ceza neden yazıyor. yazıyorsa neyin mühleti. cam filminden araç bağlayacak hali yok. hiç bir şekilde de mevcut muayene iptal edilemez. ceza yazar kıllığına göre değişmek le birlikte jilet belki, açık renk film de insiyatif kullanabilir eğer amacı sadece ceza yamak değilse.

Trafikten men edilen veya tadilat yapılan her araç tespit muayenesine girer. Yani bunlarla uğraşmak yerine en iyisi riske girmeyip cam filmini sökmek.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Trafikten men edilen veya tadilat yapılan her araç tespit muayenesine girer. Yani bunlarla uğraşmak yerine en iyisi riske girmeyip cam filmini sökmek.

Sokelim sokmesine de cok afedersiniz bu ... iki gun sonra serbest biraktik diyecekler olan yine bize olacak. Yani gelde isin icinden cik. Arkadasin dedigi gibi muayeneden hic gecmemesi lazim. Mantiksizlikta sinir tanimiyoruz hakikaten diyecegim de turkiye burasi ne mantigi bekliyoruz ki?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Sokelim sokmesine de cok afedersiniz bu ... iki gun sonra serbest biraktik diyecekler olan yine bize olacak. Yani gelde isin icinden cik. Arkadasin dedigi gibi muayeneden hic gecmemesi lazim. Mantiksizlikta sinir tanimiyoruz hakikaten diyecegim de turkiye burasi ne mantigi bekliyoruz ki?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynen muayeneden geçiyor. Ama ceza yiyip trafikten men alırsak söktüğümüz zaman tespit muayenesine götürüyoruz. Ben para tuzağı olarak düşünüyorum. 2 ay öncesinden serbest bırakıp sene sonuna doğru ceza kesmek kota doldurmak için bahane. Mustafa abininde dediği gibi seneye de hiç bir şey bulamazlarsa geniş jant lastiğe ceza yazarlar..

utkukk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ilgili araç Doğuş oto markası olduğundan, cam filminin takılmış olduğu servis ile iletişime geçtim. Söküm işlemi için 250 TL fiyat verdiler sizce bu parayı veremeye değer mi? Şu rezistans işi kafamı kurcalıyor.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
250 cok fazla. Ben olsam en arka cami söktürmezdim. Eger cam filmi o kadar eski degil ve kaliteli ise zaten cam rezistansi sorun olmuyor. Hemen cikiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Yakın zamanda ısı tabancası ile ısıtarak sökmeye çalışacağım arkadaşlar, desteğiniz için teşekkürler. Sonucu buradan bildiririm.
Dün yarım saat 40 dakikada Kangoo mun kapı camları nın filmlerini söktüm fön makinesi ile ısıtınca daha kolay çıkıyor

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Halen tereddutteyim söküp sökmemeye.

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Halen tereddutteyim söküp sökmemeye.

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yolda rahat etmek için ve yaşadığım yerde bolca çevirme olduğu için söktüm şimdi kafam rahat , mevsim de kış olunca Güneş de rahatsız etmiyor Yaz a yasak kalkarsa yeniden yapıştırırız [emoji4]