Kusurlu 0KM Talisman

vitalhaus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aracınızı Renault bayisine götürün başka bir sıfır araç almak istediğinizi söyleyin aracınızı takas ile değerlendireceğinizi söyleyin kapsamlı eksper yapıyorlar eğer yapılan eksper değerlendirmesinde bir şey ortaya çıkarsa bir kopyasını alın daha sonra dava işlemine başlayın. Yoksa zaten en azından içiniz rahat olur. Kolay gelsin.

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aracınızı Renault bayisine götürün başka bir sıfır araç almak istediğinizi söyleyin aracınızı takas ile değerlendireceğinizi söyleyin kapsamlı eksper yapıyorlar eğer yapılan eksper değerlendirmesinde bir şey ortaya çıkarsa bir kopyasını alın daha sonra dava işlemine başlayın. Yoksa zaten en azından içiniz rahat olur. Kolay gelsin.

Herkesin aklına gelmez çok güzem yöntem valla

vitalhaus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer yaptırdığınız eksperdiz raporunda olumsuz sunuçlar çıkarsa bilmeniz ve yapmanız gerekenlerle ilgili bir makele veriyorum.

http://www.yusufayik.com/?p=makaleOku&id=3 okudukdan sonra daha iyi bilgi sahibi olursunuz. omarım yardımcı olabilmişimdir.

evrenbaskan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
04.10.2017 Tarihinde Ernaz Sakarya’dan 2016 Model Renault Talisman İcon Paket ve Full Donanımlı Bir Araç Satın Aldım. Aracın Boya Koruma İşlemleri İçin Götürdüğümde Oradaki Arkadaşın “ Bu Araç Kazalımı “ Demesi Üzerine Aracı İncelediğimde;

* Sağ kapı sağ çamurluğa doğru içeride,
* Sağ ön kapı arka kapıya doğru hem düşük hemde üstten dışarıya doğru açık,
* Ön kaput sol ayna tarafına doğru yukarıdan gelen kuşakla çizgileri dengesiz,
* Arka tampon sol üst bagaj kapağı altı hem yandan hem arkadan dışarıya doğru atık,
* Baş üstü gösterge kaplaması sağ yan taraftan atık,
* Sol emniyet kemerinin bağlı olduğu yerdeki airbag kısmından ve bir kaç başka kısımdan daha trim sesleri geliyor.
* Araç P den R konumuna geçerken cırlama yapıyor.
* Son olarak araç boyasını incelediğimizde farklı değerlerin ortaya çıktığını görüyoruz.
img3695-1509693382.jpg

img3696-1509693386.jpg

img3698-1509693395.jpg

img3699-1509693401.jpg

img3700-1509693406.jpg

img3701-1509693412.jpg

Araçta hiç bir tamirat / tadilat işlemine izin vermeyeceğimden dolayı aracın geri iadesini / değişimini talep ediyorum.

İşlemler devam ediyor şikayetim bu yönde. Gelişmeleri buraya tekrar yazacağım arkadaşlar.

Konuyla ilgili bir gelişme var mı? Bu konu sabitlenmeli bence. Böyle kepazelik olmaz!

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
gavurlara suç atman...bu olaylarda gavurların suçu yok..
direk renault fransaya ulaşmaya çalış..
nakilde devrilen , kasgosuz, sigortasız arabaları fabrikaya geri göndermiyorlar...
kendileri yapıp satıyor..ondan oluyor...
gavur fransaya mail atın, hemen iade işlemlerini başlatırlar, dürüst, haysiyetli gavurlar..

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fransa'nın mail adresi nedir

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam buraya yazdım ama beni Türkiye aradı mais. Sorunlar içinde beni şehrimden servise ana bayiye gönderdiler ve hiç değişen bir şey olmadı

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Ben Mais'i arayıp durumu şehrinizde ki servisin problemi çözemediğini söyleyin.Başka yere yönlendirmeleri lazım.Bana da Maisten geri dönüş yapmışlardı yanlış hatırlamıyorsam.

evrenbaskan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Süreç ne durumda? Hakkınızı alabilmişsinizdir umarım.