Kusurlu 0KM Talisman

Atom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam öncelikle geçmiş olsun. 2. Fotoda yanlis gormuyorsam atan boya alttan belli.
Simdi bende soyle bisiy anlatayim. İs yerimde calisan arkadaşlarıma gidin sorun ..herkese ama. Bu adamin alacagi en son marka hangisidir diye hepsi bir agizdan abi bu adam renoya gicik . Kesinlikle en son alacagi araba renodur derler. Son 3 yildir ben gittim 2 tane renoya bindim. Biri clio biri captur. İkisindende memnun kalmadim. Servisler bi acayip musteri hizmetleri ve temsilcileri super .kendini maisin sahibi sanirsin . Ama sorunlara gelince acayip acayip kimsenin basina gelmeyen , ilk defa sende cikan maisin sana olan ilgisizligi almis basini gitmis. Tamam bu oaraya alacagim en iyi araba diyeceksin ama bi hyundai bile degil yani. Ya sifir arabaarindan bu kadar sorun cikaripta ilgilenmeyen baskabi model yok. bu benim son renom. Bu dan sonra yine uzak dogu arabalari alacam hem vallaha hem billaha. Gerçekten sıkıldım. Okudukca buralari midem bulanıyor. Simdi diyeceksinizki diger markalarda ayni. Benim bir cok arabam oldu. Her forum sitesine uye oldum. En cok dertli olanlar biri opel biri reno. Bir arabaya en fazla 2 sene biniyorum . sıkılınca satiyorum. Evdekilerde simdi sofor olunca dedikki reno olsun. Ama son olsun. Herkese iyi akşamlar

kadir_akkus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gavurlara suç atman...bu olaylarda gavurların suçu yok..
direk renault fransaya ulaşmaya çalış..
nakilde devrilen , kasgosuz, sigortasız arabaları fabrikaya geri göndermiyorlar...
kendileri yapıp satıyor..ondan oluyor...
gavur fransaya mail atın, hemen iade işlemlerini başlatırlar, dürüst, haysiyetli gavurlar..

mail attım zamanında tekrar beni buradan yani TR deki yetkililer aradı oradan da iş çıkmadı anlıyacağınız.

kadir_akkus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Süreç ne durumda? Hakkınızı alabilmişsinizdir umarım.

Süreç hala devam ediyor. daha yeni fark ettiğim bir çok sıkıntı daha oldu. 20 Eylül 2018'de bilirkişi inceleyecek arabayı. Mahduriyetimiz hala devam ediyor. Onlara göre herşey normal herşey 4 4lük.

kadir_akkus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bagajdan su alma olayını paylaşmışmıydım sizlerde. Araç bagajdan su alıyor seyir halindeyken değişik sanki cam esnemesi gibi sesler geliyor. Kapılar parçalara sürtüyor. Kapı fitili sürte sürte paramparça olmuş vs vs [emoji5] Teşekkürler Renault aracının çok güzel arkasında duruyorsun [emoji106][emoji1319][emoji1319][emoji1319]

55971a51489296c8886741d04dafde3a.jpg

kadir_akkus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konunun yönetici arkadaşlar tarafından sabitlenmesini istiyorum.

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bendede aynı sorunlar var sadece bagajdan su alma hariç. Cam tavan sunroof var yol bozuksa gıcırdama geliyor daha neler neler

kadir_akkus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bendede aynı sorunlar var sadece bagajdan su alma hariç. Cam tavan sunroof var yol bozuksa gıcırdama geliyor daha neler neler

Yazın efendim buraya sorunlarınızı herkes görsün herşeyi. Yaşadığınız sorunları ve süreçleri yazın lütfen.

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sanırım sizin araç komple hatalı üretim..şükür şimdilik bende sorun yok..hatta evimin yolu arnavut kaldırımı gibi kare taş döşeli ordan bile geçerken ses yok..

evrenbaskan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Süreç hala devam ediyor. daha yeni fark ettiğim bir çok sıkıntı daha oldu. 20 Eylül 2018'de bilirkişi inceleyecek arabayı. Mahduriyetimiz hala devam ediyor. Onlara göre herşey normal herşey 4 4lük.

Merhaba. Hukuki süreci başlatmış mıydınız? Süreci adım adım, detaylı bir şekilde, yazabilir misiniz?