Touchrome donanım

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı nasıl araştırayım hocam broşürde yok, fiyat listesinde yok, sitedeki karşılaştırma menüsünde de yok. Sadece ikinci el ilanlarda var onlar da bu kadar boş değil. Telefonda icon sordum sağa sola, Adıyaman ve Malatya bayi ellerinde touchrome olduğunu iconla arasında sadece far grubu ve döşemede fark olduğunu söyledi. 1 gün sonra zam yansıyacağı için 14 kasımda faturası kesildi. 77250₺ ye aldım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

valla verdiğiniz fiyata 3 el ıcon alabilirdiniz ve daha cok gözalırdı, daha cok özellikli olarak,
5d0v95.jpg

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Bu seri özel üretim sis fari, 17 aleminyum alasimli jant, 4 cam otomatik, hiz sabitleyici vs hersey var bir tek geri gorus kamerasi yok tu diye hatirliyorum. Aracin arka direklerinde touch crome yaziyor ;) Guzel secim yapmissiniz uzulmezsiniz.

fatiharas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

valla verdiğiniz fiyata 3 el ıcon alabilirdiniz ve daha cok gözalırdı, daha cok özellikli olarak,
5d0v95.jpg

Prensip olarak ikinci el araç almamaya çalışıyorum, gücümün yettiği sıfır araç kullanılmıştan iyidir diye düşünüyorum. Bir de kendi aracımı sattığım için arabasız kaldım, hızlıca bunda karar kıldım.

fatiharas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu seri özel üretim sis fari, 17 aleminyum alasimli jant, 4 cam otomatik, hiz sabitleyici vs hersey var bir tek geri gorus kamerasi yok tu diye hatirliyorum. Aracin arka direklerinde touch crome yaziyor ;) Guzel secim yapmissiniz uzulmezsiniz.

Jantlar 16 inç papatya diye söylediler. Evet geri görüş kamerası yok arka direkte touchrome yazıyor.

fatiharas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yarın muhtemelen aracı göreceğim, bu konu altında donanımını ve fotoğraflarını paylaşırım inşallah.

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tabi sizin düşünceniz ama ben olsam asla sıfır almam temiz 1,5-2 yaşında icon alırdım Türkiye de sıfır aracada güven yok bayilerin hepsi Allah lık neler gördüm duydum boyalı çıkanlar , parça oynaması olanlar , motorunda oynama olanlar vs.... o yüzden iyi bir ekspertiz yaptırdıktan sonra temiz 2 yaş civarı bir araç herzaman maliyet fayda olarak daha faydalıdır özellikle b ve c sınıfı otomobillerde sıfır yerine 2 yaşında bir araç alırsanız ( kasa ve makyaj harici) vereceğiniz 0 fiyatına en full paketini alabiliyorsunuz ama tabi herkesin düşüncesi farklı

fatiharas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tabi sizin düşünceniz ama ben olsam asla sıfır almam temiz 1,5-2 yaşında icon alırdım Türkiye de sıfır aracada güven yok bayilerin hepsi Allah lık neler gördüm duydum boyalı çıkanlar , parça oynaması olanlar , motorunda oynama olanlar vs.... o yüzden iyi bir ekspertiz yaptırdıktan sonra temiz 2 yaş civarı bir araç herzaman maliyet fayda olarak daha faydalıdır özellikle b ve c sınıfı otomobillerde sıfır yerine 2 yaşında bir araç alırsanız ( kasa ve makyaj harici) vereceğiniz 0 fiyatına en full paketini alabiliyorsunuz ama tabi herkesin düşüncesi farklı

Çok iyi bildiğim, (evveliyatını, kullanıcısının aracı nasıl sürdüğünü, hangi yollarda sürdüğünü bakımını nasıl yaptığını vs) bir araç karşıma çıkmadığı sürece sıfır araçtan yanayım ben de. Foruma bakıyorsunuz aynı model aynı paket araçta farklı farklı sorunlar çıkıyor. Benim kanaatim bunların hepsi sürücü farkından, bir de aracın kullanıldığı yol, coğrafya farkından kaynaklanıyor.

İlla ki bayiler ayıplı mal satabilir, ancak faturanız, garantiniz elinizdeyken işlem yapmak -yorucu olsa da- daha kolay çünkü muhattap bulabilirsiniz. İkinci elde ‘banane kardeşim ben sattığımda sağlamdı’ cevabı almışlığım var şahsen.

Yoksa 77.250 ye 8-10 yaşında bir Mercedes-Benz de alabilirdim. Şans meselesi olduğu için uzak durmaya çalışıyorum. Tabi ki herkesin düşüncesi farklı olabilir.

fatiharas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün aracım geldi. Karanlık bir ortamda ve tozlu olduğu için fotoğrafını çekmedim. Seramik kaplama, motor koruma, döşeme koruma yapılacak tescil işlemleri de yarın hallolmuş olacak.

Donanım söylendiği gibi icon ile iki fark dışında aynı. Farlar led değil ve döşeme yarı deri değil. Onun dışında yağmur sensörüne kadar var. Almayı düşünen arkadaşlar için icon paket ile arasında 5-7 bin ₺ fark var ve mantıklı diyebilirim.

Sahin_60

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba ben geçtiğimiz salı günü Malatya Urma Bayi den 1.2 turbo EDC Touchrome satın aldım. Aracım Şanlıurfa’da olduğu için Henüz teslim edilmedi. Sanırım bu hafta içi alırım. Yalnız aracın internet sitesinde, broşürde, fiyat listesinde adı yok [emoji23]

Bayidekiler aracın özel seri olduğunu söylediler ve İcon paketten fark olarak led far grubu ve yarı deri döşeme yok dediler. Araç full paket onun dışında dediler.

Eğer aranızda aldığım araçtan alan arkadaşlar varsa donanımını yazabilirlerse sevinirim. Plazada 1.2 75 bg touchrome vardı yalnız içeride olduğu için ve alacağım araç o olmadığı için çok incelemedim.

Bir de getirilecek araçta konfor ve look paket olduğunu söylediler bu paketlerin içeriğini de merak ediyorum.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

hocam aracı aldınız mı ?

fatiharas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam aracı aldınız mı ?

Aracı aldım. Burada paylaşmayı unutmuşum. Aracın icon donanımdan iki farkı var. Biri far grubu, diğeri de yarı deri döşeme yok. Onun dışında yağmur sensöründen eller serbest renault card sistemine kadar dolu bir araç. Neredeyse 1 ay oldu gayet memnunum. Bir önceki aracım Skoda Rapid’e göre süspansiyonları sert, alışamadığım tek kısım bu oldu.