Touchrome donanım

fatiharas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba ben geçtiğimiz salı günü Malatya Urma Bayi den 1.2 turbo EDC Touchrome satın aldım. Aracım Şanlıurfa’da olduğu için Henüz teslim edilmedi. Sanırım bu hafta içi alırım. Yalnız aracın internet sitesinde, broşürde, fiyat listesinde adı yok [emoji23]

Bayidekiler aracın özel seri olduğunu söylediler ve İcon paketten fark olarak led far grubu ve yarı deri döşeme yok dediler. Araç full paket onun dışında dediler.

Eğer aranızda aldığım araçtan alan arkadaşlar varsa donanımını yazabilirlerse sevinirim. Plazada 1.2 75 bg touchrome vardı yalnız içeride olduğu için ve alacağım araç o olmadığı için çok incelemedim.

Bir de getirilecek araçta konfor ve look paket olduğunu söylediler bu paketlerin içeriğini de merak ediyorum.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba ben geçtiğimiz salı günü Malatya Urma Bayi den 1.2 turbo EDC Touchrome satın aldım. Aracım Şanlıurfa’da olduğu için Henüz teslim edilmedi. Sanırım bu hafta içi alırım. Yalnız aracın internet sitesinde, broşürde, fiyat listesinde adı yok [emoji23]

Bayidekiler aracın özel seri olduğunu söylediler ve İcon paketten fark olarak led far grubu ve yarı deri döşeme yok dediler. Araç full paket onun dışında dediler.

Eğer aranızda aldığım araçtan alan arkadaşlar varsa donanımını yazabilirlerse sevinirim. Plazada 1.2 75 bg touchrome vardı yalnız içeride olduğu için ve alacağım araç o olmadığı için çok incelemedim.

Bir de getirilecek araçta konfor ve look paket olduğunu söylediler bu paketlerin içeriğini de merak ediyorum.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Yeni adı Touchrome-eski adıyla Touch ;)

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

fatiharas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

97264886668769f882b2eb0d2413a572.jpg

Hocam soldaki touch, sağdaki icon. Arka camlar manuel diyor, yakarım o arabayı [emoji854]

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
97264886668769f882b2eb0d2413a572.jpg

Hocam soldaki touch, sağdaki icon. Arka camlar manuel diyor, yakarım o arabayı [emoji854]

oyle ama siz aracı almadan once hiç araştırmadınız mı???

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arka camların manuel olması hemde orta pakette resmen saçmalık ötesi aynı saçmalığı opel corsa dada var en dolusunu bile alsan arka camları manuel . Allahtan megane de bu saçmalığı yapamamışlar bende 2014 megane 3 joy paket var en baz paket olmasına rağmen 4 camda tam otomatik tek basışla kalkıp iniyor ve kumandadan kapanabiliyor gerçeken joy pakete bunu koymaları çok iyi olmuş.

fatiharas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

oyle ama siz aracı almadan once hiç araştırmadınız mı???

Aracı nasıl araştırayım hocam broşürde yok, fiyat listesinde yok, sitedeki karşılaştırma menüsünde de yok. Sadece ikinci el ilanlarda var onlar da bu kadar boş değil. Telefonda icon sordum sağa sola, Adıyaman ve Malatya bayi ellerinde touchrome olduğunu iconla arasında sadece far grubu ve döşemede fark olduğunu söyledi. 1 gün sonra zam yansıyacağı için 14 kasımda faturası kesildi. 77250₺ ye aldım.