2017 Temmuz Harita Güncellemesi (videolu)

Gorekem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ulaş bu işin piri gerçekten. Saolsun bizimkinide güncelledik. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz arkadaşlar. Teşekkürler Ulaş :eyv

Diğer arkadaşlara yol gösterdiği için Volkan'a da teşekkürler.:eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Reklam yapmak ve ticaret için forum yöneticilerinden izin aldınız mı gençler ?

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayinesi iştir kişinin reklama bakılmaz.

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
İşini iyi yapan biri önce forum yönetimine danışır, forum nehir suyuyla dönmüyor maalesef... :)

Kanalımın reklamını yaptım, ilk defa yapmıyorum. Paylaşımlarımı sürekli kanalımdan yapıyorum.(lafınız banaysa) Burda bir ticarette yok. Herkes burdan araç-tampon-yedek parça alıp satıp irtbat kuruyor. Sıkıntı varsa forumun konularının yarısını silmeniz gerekir. Daha önce cam filmiyle ilgili yorumunuza cevap verdiğimde konuyu sildiğiniz gibi(!) Bir yönetim varsa adil olsun. 2 yıldır bu forumdayım herkesede saygılı olmaya özen gösteriyorum. Sizin yorumlarınız herzaman irite edici kusura bakmayın.. Varsa sorun konuyu da silebilirsiniz, egonuza bağlı olarak benide forumdan banlayabilirsiniz. Kolay gelsin

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya da burda sorun 69 euroluk bir güncellemeyi arkadaşımız 30 liraya yapıyor olmasıysa forumun amacı tam olarak bu zaten. Forum yönetimi bundan rahatsız oluyorsa bizim değil başkalarının çıkarını düşünüyor gibi algılanabilir.

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Kanalımın reklamını yaptım, ilk defa yapmıyorum. Paylaşımlarımı sürekli kanalımdan yapıyorum.(lafınız banaysa) Burda bir ticarette yok. Herkes burdan araç-tampon-yedek parça alıp satıp irtbat kuruyor. Sıkıntı varsa forumun konularının yarısını silmeniz gerekir. Daha önce cam filmiyle ilgili yorumunuza cevap verdiğimde konuyu sildiğiniz gibi(!) Bir yönetim varsa adil olsun. 2 yıldır bu forumdayım herkesede saygılı olmaya özen gösteriyorum. Sizin yorumlarınız herzaman irite edici kusura bakmayın.. Varsa sorun konuyu da silebilirsiniz, egonuza bağlı olarak benide forumdan banlayabilirsiniz. Kolay gelsin
Volkan, ego işi devreye girseydi çoktan banlardım seni, kanal paylaşman abone olun demen bazı üyelerimizi rahatsız ediyor bu doğru ama bu konuda yazdığım şey sana değil önerdiğin ve bu konuda telefon numarası verip 30 lira fiyat isteyen arkadaşaydı, her isteyen bu forumda işiyle alakalı ilan veya telefon numarası paylaşırsa işimiz var demektir.
Forumun aylık server ve domain giderlerinin tarafımdan karşılanması beni bu konuda konuşmaya hak sahibi yapıyor olmalı, haksızmıyım ?

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Volkan, ego işi devreye girseydi çoktan banlardım seni, kanal paylaşman abone olun demen bazı üyelerimizi rahatsız ediyor bu doğru ama bu konuda yazdığım şey sana değil önerdiğin ve bu konuda telefon numarası verip 30 lira fiyat isteyen arkadaşaydı, her isteyen bu forumda işiyle alakalı ilan veya telefon numarası paylaşırsa işimiz var demektir.
Forumun aylık server ve domain giderlerinin tarafımdan karşılanması beni bu konuda konuşmaya hak sahibi yapıyor olmalı, haksızmıyım ?

Tabiki o konuda haklısınız. Ben özellikle telefon numarası yazmamıştım. Ulaşta emin olun ticari amaçtan çok insanlara yardımcı olmak adına yazmıştır. Renault konusunda çok uzman bir arkadaşımız ve işi başından aşkın normalde.. Rahatsız olan, benim kendi adıma rahatsızlık verdiğim üye arkadaşlar varsa içtenlikle özür dilerim. İçerikler hazırlayıp faydalı olmaya çalışıyorum. Hepimizin aracı da aynı olduğu için daha çabuk haberdar olsunlar istedim. Bu konuda ki uygun gördüğünüz mesajlarımı da silebilirsiniz. Tavrınızdan dolayı sert çıkıştım, açıklamanız için teşekkür ederim ve sert çıkışım için de özür dilerim.

ulasatar

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

Tabiki o konuda haklısınız. Ben özellikle telefon numarası yazmamıştım. Ulaşta emin olun ticari amaçtan çok insanlara yardımcı olmak adına yazmıştır. Renault konusunda çok uzman bir arkadaşımız ve işi başından aşkın normalde.. Rahatsız olan, benim kendi adıma rahatsızlık verdiğim üye arkadaşlar varsa içtenlikle özür dilerim. İçerikler hazırlayıp faydalı olmaya çalışıyorum. Hepimizin aracı da aynı olduğu için daha çabuk haberdar olsunlar istedim. Bu konuda ki uygun gördüğünüz mesajlarımı da silebilirsiniz. Tavrınızdan dolayı sert çıkıştım, açıklamanız için teşekkür ederim ve sert çıkışım için de özür dilerim.

Volkan önemli değil abimiz benim kim olduğumu insanlara nasıl faydam dokunduğunu vs. bilmiyor. USTA abimiz istersen banla ama beni bi çok önemli değil. araştır ticari kaygımın yada ticeretim ne boyutta küçük İnsanlara yardımcı olabilmek adına yaptığım işlerin ne boyutta büyük olduğunu anlarsın. Forumların amacı insanlara yardımcı olmaktır. Birde Telefonumu zaten yazmışım buradan yazacağınıza beni arayıp kardeşim senin yaptığın yanlış bize bu kadar ödemen gerekir sonra burada reklam yapabilirsin diyecek yaştasınız. Sorun üreten değil sorunlara yardımcı olan insanlarla birlikte olmanız dileğiyle. Kalın selametle.

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Bu konuda 2 kere istersen banla beni mesajı okudum, bu kadar istekli olmayın gençler, forumda 450 nin üzerinde banlı üye var...