2017 Temmuz Harita Güncellemesi (videolu)

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara
konuyu takipteyiz. bahsi geçen Ulaş Beyin irtibat bilgilerini paylaşabilirseniz çok güzel olur. Fakat irtibat bilgilerini paylaşmanız yasak sa mesaj olarak göndermenizi rica ediyorum.

ulasatar

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ben buradayım. Ulaşmak her türlü çok kolay.

Moderatörün son düzenlenenleri:

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ok teşekkürler irtibat kuruyorum.

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ben buradayım. Ulaşmak her türlü çok kolay.

Arkadaşlar Ulaş burda olduğuna göre artık güncellenmeyen kalmasın:) Herkese hayırlı olsun..
Bu arada youtube sayfamda bu şekil paylaşımlar yapıyorum, sayfaya abone olup destek olursanız çok sevinirim..

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Volkan kardeşim nasıl oldu o iş?

Selim Hocam mesajıma düzenleme için teşekkür ederim. Ulaş bilgilerini paylaşmış ordan halledersiniz. Görüşmek üzere

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağolsun Ulaş kardeşim yardımcı oldu ben de bugün güncelledim.Allah razı olsun.artık tarlada gidiyor görünmek yok

ulasatar

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağolsun Ulaş kardeşim yardımcı oldu ben de bugün güncelledim.Allah razı olsun.artık tarlada gidiyor görünmek yok
Güle güle kullan abim. İyi günlerde. Sıkıntı yaşarşan yaz mutlaka çözeriz. Bu arada arkadaşlar 2017 Temmuz haritası ya bunlar 2018 de 2017. 12. ay haritası çıkarsa onuda ücretsiz olarak sizlere sunuyorum. Yani yıl bazında tüm gücellemeler ücretsiz.

kutluay345

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ulaş bey,r link 2 içinde harita güncellemesi yapabiliyomusunuz?güncel harita var fakat r link 2 nin versiyonu düşük olunca yüklenemiyor.

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullan abim. İyi günlerde. Sıkıntı yaşarşan yaz mutlaka çözeriz. Bu arada arkadaşlar 2017 Temmuz haritası ya bunlar 2018 de 2017. 12. ay haritası çıkarsa onuda ücretsiz olarak sizlere sunuyorum. Yani yıl bazında tüm gücellemeler ücretsiz.

Gerçekten harikasın Ulaş:) Güncel olmak çok güzel :)