Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yakıt geri dönüş uğultusu ve titreşimine çözüm

Teşekkür / Beğen

Alıntı er.tansel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu isin cozumu madem bu kadar basit servisler neden ugrasmazlar acaba? Ayni sorun icin servise gittim ses tolerans araliginda dediler islem yapilmadi. Yazık gunah maliyet olsa neyse.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    bilmiyorlar çünkü kardeşim. Sorunu bulmak için uğraşmakta istemiyorlar. Çeşitli bahanelerle gönderiyorlar geri.

hcy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı ulusoycelal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hortum değişimi yaptik üzerindeki orjinal kelepçeyi kullandik ses gitti maliyet 3 lira

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    dostum araciniz fluencemi bendede 2015 edc fluence var ve ayni sikintiyi yasiyorum

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı hcy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum araciniz fluencemi bendede 2015 edc fluence var ve ayni sikintiyi yasiyorum
    Arkadasin araci megane 3 sanirim ama motor aksami fluence ile ayni ve sorun benim fluence de de mevcut.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı er.tansel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasin araci megane 3 sanirim ama motor aksami fluence ile ayni ve sorun benim fluence de de mevcut.

siz denedinizmi peki fluenceler için olumlu oldumu sonuç

Teşekkür / Beğen
    Alıntı hcy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siz denedinizmi peki fluenceler için olumlu oldumu sonuç
    megane 3 fluence fark etmiyor hepsinde sorun çözülüyor. Benim araç megane 3 , en son paylaşım yapan 2 kişinin fluence. Rahat olun yazdıklarımı aynen uygulayın sorun çözülüyor.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı ftdmrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    megane 3 fluence fark etmiyor hepsinde sorun çözülüyor. Benim araç megane 3 , en son paylaşım yapan 2 kişinin fluence. Rahat olun yazdıklarımı aynen uygulayın sorun çözülüyor.
    çok saolun deneyip sonucu paylaşacağım

Teşekkür / Beğen
    Arkadaslar merhabalar,
    Megane 3 coupe Monaco GP(2012/110hp/edc) aracimda ayni dertten muzdarip cozum arayip durdum. Gitmedik usta yapilmadik islem kalmadi en son Maslakta yetkili serviste komple yakit geri donus hortumu garantiden degisti fabrikasyon sikinti oldugu bilindiginden ucrette almadilar sogolsunlar ama oda cozum olmadi ses devam ediyordu. Internette arastirirken Fuat kardesimin bu yazisini buldum sans eseri ve mesaj attim kendisine, sagolsun adam gibi adam hemen cevap verdi ve bugun kendisiyle pendik sanayide bulustuk. Hortumu aldigi yere beraber gidip aynisindan aldik, hemen 2 sokak yukarda bi ustaya degistirdik. Ve BAMMM aylardir ugrasip cozemedigimiz konu 15 dk icinde cozuldu Fuat kardesim arabayi satmama sebep olacak kangren olmus bi konuyu dikkati yardimseverligi ve adamligiyla cozmemi sagladi. Aynen yazdigi gibi elastik bi hortum isimizi cozdu. Kesinlikle deneyin ve cozuldugunu goreceksiniz. Burdaki tek puf nokta Fuat kardesimin dedigi gibi elastik ve biraz daha genis bi hortum kullanmak. Bizim aldigimiz toyotanin kullandigi yakit hortumuymus bilginize. Bir kez daha Fuat kardesime cok tesekkur ediyorum, sagda solda ugrasmayin cozum cok basit. Hoscakalin.

8. Teşekkür alsh Mesaja Teşekkür Etti.
    Beğeni alsh liked this post

Teşekkür / Beğen
    Alıntı Tolga7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhabalar,
    Megane 3 coupe Monaco GP(2012/110hp/edc) aracimda ayni dertten muzdarip cozum arayip durdum. Gitmedik usta yapilmadik islem kalmadi en son Maslakta yetkili serviste komple yakit geri donus hortumu garantiden degisti fabrikasyon sikinti oldugu bilindiginden ucrette almadilar sogolsunlar ama oda cozum olmadi ses devam ediyordu. Internette arastirirken Fuat kardesimin bu yazisini buldum sans eseri ve mesaj attim kendisine, sagolsun adam gibi adam hemen cevap verdi ve bugun kendisiyle pendik sanayide bulustuk. Hortumu aldigi yere beraber gidip aynisindan aldik, hemen 2 sokak yukarda bi ustaya degistirdik. Ve BAMMM aylardir ugrasip cozemedigimiz konu 15 dk icinde cozuldu Fuat kardesim arabayi satmama sebep olacak kangren olmus bi konuyu dikkati yardimseverligi ve adamligiyla cozmemi sagladi. Aynen yazdigi gibi elastik bi hortum isimizi cozdu. Kesinlikle deneyin ve cozuldugunu goreceksiniz. Burdaki tek puf nokta Fuat kardesimin dedigi gibi elastik ve biraz daha genis bi hortum kullanmak. Bizim aldigimiz toyotanin kullandigi yakit hortumuymus bilginize. Bir kez daha Fuat kardesime cok tesekkur ediyorum, sagda solda ugrasmayin cozum cok basit. Hoscakalin.

Eyvallah kardeşim ��

Çağrı YILDIRIM
    algorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Elinize sağlık. Değerli bir konu olduğunu düşünüyorum. Konu sabitlendi.

11. Teşekkür coskun34 Mesaja Teşekkür Etti.
    ulusoycelal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Merhaba arkadaşlar aşağıdaki resimdeki hortumdan almıştım ben ama kisa süre sonra hafif başladı uğultu fuat arkadaşımızın söylediği gibi toyota yakit hortumu alacağım sali günü onu takacağım bilginize. Değişim sonra sonuçu tekrar paylaşacağım

2012 FLUENCE PRİVİLİĞE DCİ EDC 110 HP
    CELAL ULUSOY 0532 477 02 73 - 06 KA 8914

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (3 kayıtlı ve 2 misafir)

1. alsh,
  2. pyhton,
  3. ftdmrc