Yakıt geri dönüş uğultusu ve titreşimine çözüm

nazmi28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Motorun çalısma linki https://youtu.be/eDPLduU-D4w
5 ve 6 sn lerdeki gelen ses @ftdmrc hocam sizin araçla olan ses aynı gibi ama emin değilim,ne dersiniz ?

Son düzenleme:

hakanson

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi akşamlar arkadaşlar. Sırf bu konuya cevap yazmak için üye oldum. Geçen hafta satın aldığım 2013 fluence 1.5 edc'den rölanti ve vites değişimlerinde elektrik süpürgesi gibi bir uğultu sesi çıktığı için araştırmalar yaparken buradaki tartışmaya rastladım. Çevremdeki herkesin bu sese normal demesine rağmen Enver Bey'den ilgili hortumu alarak değişimi beş dakikada kendim yaptım. Sonuç inanılmaz. Ses anında yok oldu. Konuyu açan ve tüm bu bilgileri paylaşan herkese teşekkür ederim.

ftdmrc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Motorun çalısma linki https://youtu.be/eDPLduU-D4w
5 ve 6 sn lerdeki gelen ses @ftdmrc hocam sizin araçla olan ses aynı gibi ama emin değilim,ne dersiniz ?

Aracımı satalı çok oldu. Artık renault kullanıcısı değilim. Maillerime bakarken görüyorum yardımcı olmak için ara ara mesaj yazıyorum. Forumda aktif değilim yani kusura bakmayın. Bu ses aynı değil, maalesef sorununuz başka birşey.

ftdmrc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi akşamlar arkadaşlar. Sırf bu konuya cevap yazmak için üye oldum. Geçen hafta satın aldığım 2013 fluence 1.5 edc'den rölanti ve vites değişimlerinde elektrik süpürgesi gibi bir uğultu sesi çıktığı için araştırmalar yaparken buradaki tartışmaya rastladım. Çevremdeki herkesin bu sese normal demesine rağmen Enver Bey'den ilgili hortumu alarak değişimi beş dakikada kendim yaptım. Sonuç inanılmaz. Ses anında yok oldu. Konuyu açan ve tüm bu bilgileri paylaşan herkese teşekkür ederim.

Sorununuza çözüm olduğu için memnun oldum. Kazasız belasız kullanın inşallah.