Sayfa 3 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 123456 ... SonuncuSonuncu
Toplam 125 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2.0.9 - 4.0.3 - 4.0.5- 4.0.6 veya öncesi olan media nav ınızı 6.0.3 e yükseltme

erkan2559 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

merhaba 01 dosyasını yükledikten sonra 02 dosyasını yüklemeden önce 01 dosyasını flash bellekten silecekmiyiz...resimli bir anlatım veya video yapabilirmiyiz.

maninwar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı erkan2559 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba 01 dosyasını yükledikten sonra 02 dosyasını yüklemeden önce 01 dosyasını flash bellekten silecekmiyiz...resimli bir anlatım veya video yapabilirmiyiz.
    Evet sileceksiniz.her seferinde usb de sadece ilgili dosya olacak.sirayla yüklenecek.once 1i usb ye atın yukleyin bitince usb boşaltın 2 yi kopyalayın yukleyin ...Bu şekilde devam edicek.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı erkan2559 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İş yoğunluğumdan dolayı video çekemedim en kısa sürede video çekip ekleyeyim.

anoktacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    kusura bakmayın ben bu işleri hiç bilmiyorum da renault'un resmi bir programı vardı, 2 yıl önce o programdan usb'ye atmıştım sürümü güncellemiştim. 4.0.2 ya da 4.0.6 olması lazım şu an.Bu sizin paylaştığınız şekilde yüklediğimiz şey resmi versiyon mudur? Daha doğrusu usb belleğin devamlı takılı mı olması gerekiyor bunun çalışması için? Bilgilendirebilirseniz sevinirim.

quartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı anoktacan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kusura bakmayın ben bu işleri hiç bilmiyorum da renault'un resmi bir programı vardı, 2 yıl önce o programdan usb'ye atmıştım sürümü güncellemiştim. 4.0.2 ya da 4.0.6 olması lazım şu an.Bu sizin paylaştığınız şekilde yüklediğimiz şey resmi versiyon mudur? Daha doğrusu usb belleğin devamlı takılı mı olması gerekiyor bunun çalışması için? Bilgilendirebilirseniz sevinirim.
    Güncellemeyi yaptıktan sonra usb'nin takılı olmasına gerek yoktur. Bu da renault'a ait bir güncelleme, herhangi bir kaçak yazılım içermiyor.

maninwar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Bu arad guncellemeden sonra media seçeneklerinde Aha seçeneği cıktı.google play siteden indirdin Aha yazılımı. Gayet güzel çalışıyor.telefonun internetini kullanarak radyo dinliyorsunuz vs.cok teşekkürler.medianav bi nevi internetlendi.

7. Beğeni quartal liked this post
    Cenk GİRAY
    cnksrp41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Bu güncellemeyi yapınca video izlenebilecekmi?
    Cesaret edemiyorum şu bilgisayar işlerine hiç anlamıyorum.
    Clio 1.2 16v icon beyaz güvercin

Teşekkür / Beğen
    Alıntı quartal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güncellemeyi yaptıktan sonra usb'nin takılı olmasına gerek yoktur. Bu da renault'a ait bir güncelleme, herhangi bir kaçak yazılım içermiyor.
    Hocam video cekecem ama su an 7.0.5 guncellemesi uzerine media skin calisiyorum r nav a gomulu halde calisiyorum usb bellege ihtiyac duymadan onun testlerini bitireyim video cekecem.

10. Beğeni quartal liked this post

Teşekkür / Beğen
    Alıntı cnksrp41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu güncellemeyi yapınca video izlenebilecekmi?
    Cesaret edemiyorum şu bilgisayar işlerine hiç anlamıyorum.
    Video izlemek icin guncellemeyi birkacgun icinde yayinlayacagim su an test ediyorum. Cok zor degil aslinda sirayla usb bellege atip r nav a takip guncelleyeceksiniz.

Teşekkür / Beğen

Su anda bunun uzerinde calisiyorum video izleme butonunu rnav in ana ekranina koyacagim.

https://i.hizliresim.com/8YN3vr.png

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)