2.0.9 - 4.0.3 - 4.0.5- 4.0.6 veya öncesi olan media nav ınızı 6.0.3 e yükseltme

vitalhaus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar linkleri indirenler varsa bana gönderebilir mi?

icebergx5

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Linkler ölü, size zahmet tekrar yükleyebilir misiniz..

Teşekkür ederiz..

vitalhaus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba ben yaptım bu işlemi 4.0.6 dan 6.0.3 geçti daha seri ve işlevsel oldu ses düzeyi ve görselliği, hızı daha güzel oldu. Emeği geçen herkese teşekkürler.

selcukp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba ben yaptım bu işlemi 4.0.6 dan 6.0.3 geçti daha seri ve işlevsel oldu ses düzeyi ve görselliği, hızı daha güzel oldu. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Hangi kaynaktan yararlandınız ilk sayfadaki linkler ölüydü en son

mso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Video izlemek icin guncellemeyi birkacgun icinde yayinlayacagim su an test ediyorum. Cok zor degil aslinda sirayla usb bellege atip r nav a takip guncelleyeceksiniz.

yunusemre_oz bey iyi günler.
Aracımda 4.0.3 veya 4.0.6 sürümüyle video izliyodum. 6sürümünden sonraki sürümlerin arayüzleri hoşuma gitti ve videoda izlenebildiğini okuyunca uzun uğraşlar sonucu 7.0.5e ulaştım. Fakat sonraki hiçbir linke ulaşamadım, ulaştığımı linkleri de araca okutamadım. Sonra forumdaki arkadaşların yardımlarıyla ,sağolsunlar, farklı bir usb kullanarak 4.0.6a düşürdüm. Fakat eski linkler açılmıyo....yine ortada kaldım. Bana nasıl yardımcı olursunuz? Video izleyebileceğim güncel bir sürüme nasıl ulaşabilirim?

woltera

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar lin ler ölü elinde olan varsa gönderebilirmi

mso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yunusemre_oz bey iyi günler.
Aracımda 4.0.3 veya 4.0.6 sürümüyle video izliyodum. 6sürümünden sonraki sürümlerin arayüzleri hoşuma gitti ve videoda izlenebildiğini okuyunca uzun uğraşlar sonucu 7.0.5e ulaştım. Fakat sonraki hiçbir linke ulaşamadım, ulaştığımı linkleri de araca okutamadım. Sonra forumdaki arkadaşların yardımlarıyla ,sağolsunlar, farklı bir usb kullanarak 4.0.6a düşürdüm. Fakat eski linkler açılmıyo....yine ortada kaldım. Bana nasıl yardımcı olursunuz? Video izleyebileceğim güncel bir sürüme nasıl ulaşabilirim?

Rica etsem bana yol gösteren olur mu?
Bulunduğum durum o kadar mı vahim?

vitalhaus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Buradan bir arkadaş gönderdi sağ olsun..

mso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu güncellemelerle uğraşırken, ekranım takıldı, sadece reno amblemi var. Ekran hiçbir türlü kapanmıyo...hep açık!!!

selcukp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu güncellemelerle uğraşırken, ekranım takıldı, sadece reno amblemi var. Ekran hiçbir türlü kapanmıyo...hep açık!!!

Bnmde başıma geldi usb çıkartın akü kutup başını çıkartın media nav elektriğini bu şekil kesmiş olacaksınız sonra kutup başını takın media nav açılacaktır kadranda anti patinaj devrede yazısı göreceksiniz merak etmeyin bir kez bu uyarı gelecek sorun teşkil etmiyor sanırım check edip uyarısını veriyor.