Aracımın Ön Konsolundan Gelen İlginç Sesler

Çağlar K.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar 2014 model Clio 4 hb 1.5 dci icon kullanmaktayım. Araca her bindiğimde daha araçı çalıştırmadan 15 20 saniye kadar ön konsoldan her defasında frekans çızıltısı gibi bir ses geliyor. Bazen aracın içinde oturuyorum yarım saat bir saat kadar kapıyı açıp kapatınca tekrar aynı ses geliyor. Neden olduğunu çözemedim bu konuda daha önce problem yaşamış olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o bir problem değil rahat olun bütün araçlar yapıyor onu aynı araçtan benim de var benimki de yapıyor. aracın beyni bir ile alakalı olduğunu duymuştum

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gelir usta gelir clio kullanıyorsan her yerinden gelir benimde aracın heryerinden sesler geliyor tekerden ayrı kaputtan ayrı ama alıştım öyle alışman gerek:)))

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok bu clio olması ile alakalı değil. ben yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum gayet memnunum aracımdan. orasından burasınan standartın dışında ses gelmiyor çok şükür.

Çağlar K.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o bir problem değil rahat olun bütün araçlar yapıyor onu aynı araçtan benim de var benimki de yapıyor. aracın beyni bir ile alakalı olduğunu duymuştum

Çok sinir bozucu bir ses çözümüyle alakalı bir bilginiz varmı?

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara
bir yerinden ses gelmeyen clio4 leri renault geri çağırıyor. hatta bu durum normal değil diyerek araç değişimi teklif ediyor..

İşin latifesi bi yana klape motoru, tvitır yuvası sesi, rüzgar sesi, vs.. vs.. uzar gider. gül dalında güzel qw

frudoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam
Bende de 2013 symbol joy var
Kontağı ilk çevirdiğimde çok hafif bir tiz ses geliyor (muhtemel beyin uyanıyor :))
Kafaya takılacak bir durum değil.
Çok sese kafa yorarsan araç kullanmaktan zevk alamazsın

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş