Renault edc sorunu ve basit cozumleri.

Emrecaglar99

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok ses gibi değil benimki hocam hafif bi silkeleme sesi

Benimkide cok ses degil vites atışında 1den 2ye silkelemede ses yapıyor ona alıştım titrerken bi ses geliyor arabadan birde araç boşta suzulurken 5 10km hızda tekrar gaza basınca araç vitese geçiyor o geçiş sırasında bazen çat diye bi ses geliyor 1 2 geçişinde silkeleme yaptığında olan sesle aynı bunuda gece camlar açık giderken fark ettim fazla duyulmuyor içerden

bunyaminkanbur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kavrama tanıtımı nerede ve ne kadar ücretler yapılır?
Ses gecisteki sarsinti kavrama tanitimi ile duzeliyor ancak en iyi kullanimda 2-3 ay sonra rutin olarak tekrarliyor yine kavrama tanitimi ve 2-3 sonra ayni dongu devam ediyor. Koklu bir cozum yok. Sanziman veya baski balata veya beyin degisimide sorunu cozmuyor bir süre sonra yine nüksediyor.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kavrama tanıtımı nerede ve ne kadar ücretler yapılır?

Yetkili servisler 200-400 arası ucrete yapiyorlar. Bir cogu ne oldugunu da bilmiyor bilenini bulmaniz gerekecek. Ozel servisler de tarife ustanın insiyatifine kalmış ben bi kaç kere yaptirdim ucret almadilar

bunyaminkanbur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yetkili servisler 200-400 arası ucrete yapiyorlar. Bir cogu ne oldugunu da bilmiyor bilenini bulmaniz gerekecek. Ozel servisler de tarife ustanın insiyatifine kalmış ben bi kaç kere yaptirdim ucret almadilar

Özel servis nerede var. Orayla bir görüşeyim. Bir iki geçişi baya hissedilmeye başladı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özel servis nerede var. Orayla bir görüşeyim. Bir iki geçişi baya hissedilmeye başladı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İstanbul’da yaşıyorsanız bağcılar güngören sanayide ikitelli de Uğur oto var Uğur usta bana bir kaç kere o yapmıştı.

Emrecaglar99

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbul’da yaşıyorsanız bağcılar güngören sanayide ikitelli de Uğur oto var Uğur usta bana bir kaç kere o yapmıştı.

Uğur otonun adres bilgisi site içi yada telefon numarasını paylaşırsanız sevinirim iş yerimin yanında bağcılar güngören oto sanayi gidip uğrarım

Atom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki arkadaşlar bende suna takildim. Bendede neredeyse hiç 1 e atmiyor hizim 5 e dusuyor halaa 2 ile kalkacam diye ugrasiyor. Bazende 2den 1e duserken cat cut ufakda olsa ses geliyor. Acaba sikintimi yoksa normalmi

murtaza

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
edc hepsi öyle

Peki arkadaşlar bende suna takildim. Bendede neredeyse hiç 1 e atmiyor hizim 5 e dusuyor halaa 2 ile kalkacam diye ugrasiyor. Bazende 2den 1e duserken cat cut ufakda olsa ses geliyor. Acaba sikintimi yoksa normalmi

Atom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki hocam manuelde kullanirken hic mudahale etmeden kendisi 4e 3 2ye ve 1e gayet dusuruyo. Mesela dikkat ettim 1e 15 le gidiyor ken atiyo ama d konumunda neredeyse duracakken atiyo. 1e bence sacmalik yani. Neyse herkesde boyleyse iyi. Bende sıkıntı var sanmistim epeydir.