0.9 joy sport tourer 2019

Clioteam24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerli arkadaşlar Selamlar

0.9 joy sport tourer kasada ön gögüste bulunan tiz hoparlör yine koymamışlar. Tesisatı hazırmıdır direk tiz hoparlor taksak sorunu gidermiş olurmuyuz

2.Soru 2013 modellerde 0.9 kullanıcılarında ECO tuş var aktif edebilirmiyiz ?

Yeni navigasyon ürünlerinde soket farklı deniliyor ben faz 2 2016 sonrası olan bir ekran orjinalını bulsam taksam uyum sağlarmı

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1. Olsa da olmasa da ugrasmayin tiz hoparlörlerdrn verim alamazsınız degmez

2.bazi araclarda çalışıyor eme Eco ışığı yanmıyor bazilarinda hic çalışmıyor micom menusunden açıyorlar bazilarinda da çalıştığını ve Eco ışığının yandığını duymustum bunun icin kendiniz eco tuşunun olduğu yere kisa devre yaptırıp deneyebilirsiniz YouTubede videolar mevcut

3. İcon ekranini joya takmaya hic çalışmayın evet takılıyor ama zor takılıyor cerceve bazen sorun yaratıyor soket uyumsuz kalıyor bazen ( ek ucretle soket çevirici ile hallediliyor) ve taktiktan sonra araç kitlendiginde ekran acik kalma veya tüketim verilerinin sık sık sifirlanmasi gibi arizalar veriyor tavsiyem Android ekran takin kurtulun sonradan tekrardan yok video oynatmak istiyorum yok versiyon yukseltecem vs dertleriyle ugrasmazsiniz

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1. Olsa da olmasa da ugrasmayin tiz hoparlörlerdrn verim alamazsınız degmez

2.bazi araclarda çalışıyor eme Eco ışığı yanmıyor bazilarinda hic çalışmıyor micom menusunden açıyorlar bazilarinda da çalıştığını ve Eco ışığının yandığını duymustum bunun icin kendiniz eco tuşunun olduğu yere kisa devre yaptırıp deneyebilirsiniz YouTubede videolar mevcut

3. İcon ekranini joya takmaya hic çalışmayın evet takılıyor ama zor takılıyor cerceve bazen sorun yaratıyor soket uyumsuz kalıyor bazen ( ek ucretle soket çevirici ile hallediliyor) ve taktiktan sonra araç kitlendiginde ekran acik kalma veya tüketim verilerinin sık sık sifirlanmasi gibi arizalar veriyor tavsiyem Android ekran takin kurtulun sonradan tekrardan yok video oynatmak istiyorum yok versiyon yukseltecem vs dertleriyle ugrasmazsiniz
micom menüsünden araç ile ilgili hiçbi özelliği açıp kapatamazsınız.sadece teyp ile işlevleri değiştirebilirsiniz.aracın eco mod vs hiçbiyerine micom ile müdahale edemezsiniz

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerli arkadaşlar Selamlar

0.9 joy sport tourer kasada ön gögüste bulunan tiz hoparlör yine koymamışlar. Tesisatı hazırmıdır direk tiz hoparlor taksak sorunu gidermiş olurmuyuz

2.Soru 2013 modellerde 0.9 kullanıcılarında ECO tuş var aktif edebilirmiyiz ?

Yeni navigasyon ürünlerinde soket farklı deniliyor ben faz 2 2016 sonrası olan bir ekran orjinalını bulsam taksam uyum sağlarmı

1- tesisat hazır.bu ürünü direkt takarak kullanabilirsiniz.gayette güzel verim veriyor.20 den fazla araca taktık güzel oldu.yalnız bu taktığımız araçlardan sadece 2 tanesinde tesisat kablosu çıkmadı.onuda çekmek çok kolay ve fazla maliyetli değil.
https://www.hepsiburada.com/renault...y3s8WkvAnFFcZ6tcO1HfuvM9VhK7adRsaAlneEALw_wcB

2.eco mod aracın ecu versiyonuna göre kapalı veya açık geliyor.ama 2013 modellerin büyük çoğunluğunda açık ve tesisat hazır geliyor.aşağıda verdiğim linkteki gibi anahtar alarak deneyebilirsiniz.maliyeti 2 lira fln.
https://www.youtube.com/watch?v=SDe76i_TDLU

3.makyajlı kasalardaki teyplerin soketi evet farklı.kabloları kesip biçip uydurmak lazım.oda baya uğraştırıyo.çerceve direkt uyum sağlıyor.fakat teypde bulunan eco driving menüsünden yakıt verilerini alamazsınız,göremezsiniz.görmeniz için ayrı olarak 1000 lira civarınada bic modülü alıp ayarlatmanız lazım.yani uğraşmaya değmez.sizin için en iyisi faz 1 navigasyon yani medinav yada medianav evo takmak yada android cihaz takmak.maliyetleride birbirine yakın oluyor.ama faz 2 nin çervesinide faz 1 e takabilirsiniz direkt uyumlu

Clioteam24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@orhanköse teşekkür ederim yalnız 2019 sport tourer joyda servisten sordurdum Bic modulu torpido gözünde olduğu sadece gizli özelliklerden aktif edilmesi gerektiği söylendi