0.9 tce vanalı egzoz + çift çıkış uç + stop kırmızı far filmi (beyaz kısımlara)

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence egzos u ciftleyin. Çok hos olur.

disloyal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
guzel olmus egzos cıkısları 50-50 calısıyomu ?

mstfynl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gürültüyü azaltmak için korna sesini kısıldığı günümüzde böyle öten patlayan egzosları çok gereksiz buluyorum.hem aracın orjinalliği bozuluyor hemde gürültü kirliliği yaratıyor.ki ben kendi aracımda ses yalıtımı yaptırmayı düşünürken bunlar bana uymaz.yaptırmışsın güle güle kullan .kimsenin olmadığı yerlerde tabi.:))

Son düzenleme:

BrK_MgL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardesim Allah tekerine taş değirmesin cok güzel olmuş. Diğer sağ taraftaki egsoz ucu için boruya gerek yok bence güzel bi iscilikle oraya kaynak yaptirabilirsin..Sağ taraf calismamis olur ve görüntüsüde çok hoş olur

Nothing

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha bin küsür km lik araca nasıl kıydın :) ben şahsen yaptırmazdım ayrıca bende tam tersi lastik sesinden başka ses istemem mesela işte zevkler tartışılmaz olayı. Güle güle kullan.

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı olsun sizin içinize sindiyse sıkıntı yok

drmgedikbas

Mete Gedikbaş
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun hocam güle güle kullan ama yukarda ki arkadaşlarında dediği gibi ben arabada en ufak ses olmasın diye kapı ceplerine bile kaydırmaz koyup sesi azaltırken böyle şeyler bana da ilginç geliyo

ve madem öğrenci bütçesiyle 0 araba alıp bunları yaptırdın yan sanayilere kaçma orjinalinden al herşeyi gönül rahatlığıyla bin :D

ben de çok eski bi öğrenci değilim ama murat alacak param yoktu ya la öğrenciyken :D

scania_vabis_55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun hocam güle güle kullan ama yukarda ki arkadaşlarında dediği gibi ben arabada en ufak ses olmasın diye kapı ceplerine bile kaydırmaz koyup sesi azaltırken böyle şeyler bana da ilginç geliyo

ve madem öğrenci bütçesiyle 0 araba alıp bunları yaptırdın yan sanayilere kaçma orjinalinden al herşeyi gönül rahatlığıyla bin :D

ben de çok eski bi öğrenci değilim ama murat alacak param yoktu ya la öğrenciyken :D

Murat alacak param yoktu dan sonrasına koptum:)

AEE41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok iyi olmuş dizelde egzoz sesi çıksa bende yaptırcam :)