0.9 Tce yakıt

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elimde nakit çok fazla param yok malesef kredi tarafı biraz sıkıntılı oluyor. Max bütçe 45 bin gibi ancak nakit 20 bin gibi var. Üstünü Renault Finans'tan kredi alarak kullanacağım. Yoksa tabiki DCi'nin can olduğunu bende biliyorum. Malesef bütçem yetmiyor dci için ne sıfır ne ikinci el. Kağıt üstünde hızlanma değerleri yeterli ralli yapmıyoruz. Şehir içi max 7Lt gibi yakarsa bana uygun geleceğe benziyor. Bir soru daha sorayım Sedefli beyaz Clio alan varmı aramızda? Normal beyazdan ne gibi bir farkı vardır ?

scania_vabis_55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Müthiş Tork dediğin 75 Hp 107 Nm tork.Heralde 0,9 Tce den bahsediyorsun.Allah izin verirse borcu bittiği an 1,6 2,0 ne denk gelirse dizel torklu bi makina alacağım.La neren bulaştık buna ya.

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mesajı düzgün okusaydınız 1.2 olduğunu okurdunuz. Müthiş bir torkun turbosuzlardan alınmayacağını biliyorsunuzdur sanırım

Numb7

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Agresif kullanım 8lt-11 lt arası 0.9 tce
eğer çok kasarsan ekonomi yapıcam diye en fazla 5 lt lere kadar düşürebilirsin.

SerdarGurgen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracim 16.000 km de sehir ici normal kullanimda 6.6 lt civarlarinda ki trafikte cok dur-kalk yapmama ragmen.. Sehir ici yogun trafikte ideal bir arac ancak 100km uzerinde hiz yapmak isterseniz yakiti ciddi artıyor. Tabiki dizel mantikli ama yakit-performans dengesi icin tatmin ediyor.

exxetr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sürekli agresif kullanım aracım 10 binde 6.8 lt 100 km eco moda kapalıdır hiç açmıyorum 0.9 tce den bahsediyorum alıcaksan zaten 0.9 tce den şaşmıcaksın