0.9 Turbo Icon Start&Stop Aksesuar Tavsiye

beofone

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 0.9 Icon TCe için sizce olmazsa olmaz aksesuarlar nasıl sıralanabilir?

Mesela krom kaplamalara ya da body kit'e bir dünya para vermek mantıklı mı sizce?

Eğer önem sırasına göre yazabilirsek daha faydalı olur diye düşünüyorum.

Renkli cam, araç üstü siyah folyo, aliminyum siyah jant, body kit, iç kapı ışığı yansıtma.

Ben önem sırasına göre yazmadım. Aklıma gelen bunlar.

Sizin fikirleriniz neler? Yaptıran ve taktıran varsa daha da memnun oluruz paylaşımlarda.

Teşekkürler.

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kısa ve öz olarak aracıma yaptırdığım aksesuar sadece krom takımı ve kaput koruma kaput koruma aslında aksesuar değil tam tersi araç için olmazsa olmazlardan..

Cam çıtası

Arka stop altı

Ön far altı

kapı içi eşikleri

Torpido üstü Clio yazısı

Benim uyguladığım bir kaç adet krom aksesuarlar bunlar elbette zevk ve beğenme meselesidir yalnız çok'ta aşırıya kaçmamak daha güzel olur benim size önericeğim 2 madde var

1- Krom Takımı

2- Kaput koruma

Akıbinde aracınız zaten Full paket Krom takımı kesinlikle uygulatın..

Keyifli Forumlar.

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrıca tavan folyo kaplama çok sağlıklı bir uygulama değil bence yukarıda'da belirttiğim gibi en hoş uygulama öncelikle Krom aksesuar diğer gerisi sizin düşüncenize beğenmenize bakar beğendikten sonra 17 inc jantta uygulanır ses sistemide

Yalnız..!!

Aksesuarı düşünürken aracınızın Garantisinide lütfen unutmayın özellikle Elektrik sistemi ve yürüyen aksam aracınızın garantisini etkiler durduk yere üç kuruşluk parça ve görsellik için'de sıfır km aracınızın ilerisiyle oynamayın
:eyv

beofone

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Net ve açıklayıcı bilgiler için çok teşekkür ederim.

Belki komple boya koruma yaptırabilirim çünkü alev kırmızısı oluşu beni korkutuyor. Ama densizin biri gelecek gene çizecek, koruma da birşey farkettirmeyecek.

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben 1 saat önce Bursa'da s-dizayn'da cam altı, arka stop ve kapı eşiği yaptırdım. Güzelce bant çektiler ama şu an evdeyim şakır şakır yağmur yağıyor :(

cupido

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracimda kirmizi icon can ben boya koruma koltuk korum taban koruma motor koruma cam filmi ön konsol clio yazisi kapi eşikleri far alti stop alti cam citasi kirmizi ufak anten kirmizi sibop kapaği yaptirdim bence süper oldu

yaptirmayi düşündüklerim ise
geri görüş amerasi
alarm
zenon far

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Net ve açıklayıcı bilgiler için çok teşekkür ederim.

Belki komple boya koruma yaptırabilirim çünkü alev kırmızısı oluşu beni korkutuyor. Ama densizin biri gelecek gene çizecek, koruma da birşey farkettirmeyecek.

Katılıyorum bu her zaman böyledir.

Ben 1 saat önce Bursa'da s-dizayn'da cam altı, arka stop ve kapı eşiği yaptırdım. Güzelce bant çektiler ama şu an evdeyim şakır şakır yağmur yağıyor :(

Abi yüzümüz ne zaman gülücek doğa olayları resmen benimde üstüme üstüme geliyor ne yapacağımı şaşırdım :( :)

Benim aracimda kirmizi icon can ben boya koruma koltuk korum taban koruma motor koruma cam filmi ön konsol clio yazisi kapi eşikleri far alti stop alti cam citasi kirmizi ufak anten kirmizi sibop kapaği yaptirdim bence süper oldu

yaptirmayi düşündüklerim ise
geri görüş amerasi
alarm
zenon far

Hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın

Yalnız Xenon farı bir daha düşünün derim..

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi yüzümüz ne zaman gülücek doğa olayları resmen benimde üstüme üstüme geliyor ne yapacağımı şaşırdım :( :)

Allah beterinden saklasın kardeşim. Ben korkudan bantları hala çıkarmadım. Birazdan yola çıkıcam artık Kütahya'da açarım :)

grnt000yo.jpg

Kütahya garajdan ;)

Son düzenleme:

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu konuya takip notu koyayım, clio 4 alırsak uzman arkadaşların tecrübelerinden yararlanırız ;)