0 aracımda fabrika hatası çıktı

man lıfe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar merhaba fan club e yeni üye oldum 4 gün önce 2012 model 0 bir araç aldım yetkili plazadan. Modeli megane GT LINE sport toruer 1.6 dci 130 bg. Aracın arka kısmından devamlı telgraf takılır da ses yapar gibi tık tık tık ses geliyordu servise gittim uzun testlerden sonra ustalar arka lastiklerin arasındaki çubuğun döğme çelikden imal edildiğini ve bu çelikte hata olduğunu söylediler yani fabrikadan çıkışta hatalı ve bana değişmesi gerektiğini söylediler. Moralim alt üst oldu sizce ne yapmalıyım parçanın değişmesini kabul edeyim mi yoksa itiraz edip yeni bir araç talebinde bulunma hakkım olurmu. Yorumlarınızla yardımcı olursanız sevinirim.

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle Kendinizi;

RENAULT FAN CLUB ÜYE TANITIMLARI

Tanıtırsanız Seviniriz.

Sorununuza Gelince;

Bu o Kadar Abartılacak Bir Mevzu Değil, Moralinizi Bozmaya Gerek Dahi Yok Her Markada Fabrika Hataları Çıkabilir. Eğer Servis Fabrikasyon Hatayı Kabul Etti İse Yeni Bir Araç İsteme Hakkınız Doğar Yanlız Bu Hakkın Doğması Yeni Bir Araç Verecekleri Manasına Gelmez.

Bu Çubuğun Ne Olduğuna Dair Aklımda 2 - 3 Şık Var Hangisi Olduğuna Karar Veremedim, Ancak En Kolay Yöntem Bu Parçanın Yetkili Serviste Değişmesi :eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Renault her zaman sattığı araçların arkasında duran bir firmadır,garantiden değiştirirler hatalı parçayı,kafanıza taktığınıza değmez...