0 km araç alırken dikkat edilecek noktalar nelerdir?

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
o imkansız değil mi..arabayı fabrikadan çıkardıktan sonra 1-2 km bi test ediyorlar galiba..belki renaulta olmaya bilir tabi :p

degil valla 0.1 yazıyormus km gösergesinde :D araba fabrikadan cıkar cıkmaz 100 metre kullanmıslar naptılarsa 100 metrede sonra direk tıra yükleyip kastamonuya getirmişler babamda tırdan kapar kapmaz getirdi istanbula :D

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
degil valla 0.1 yazıyormus km gösergesinde :D araba fabrikadan cıkar cıkmaz 100 metre kullanmıslar naptılarsa 100 metrede sonra direk tıra yükleyip kastamonuya getirmişler babamda tırdan kapar kapmaz getirdi istanbula :D
sizinki özel üretim :p

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
6 km'deydi. Şasi ve motor numaralarını, ruhsatta, trafik sigortasında(hediyeydi onlar yaptırdı) vb kontrol edip en son araçta da kontrol edildi. Motor no aracın altında dendi ona bakılamadı.

Ek olarak, bizim gibi yedek lastiğin bagaj içinde olmasına alışkınsanız:) Görevli demese hiç aklımıza gelmez, arar dururduk. Aracın altından sökülüp tekrar takılmasını gösterdi sağ olsun görevli:) Ayrıca bayiden uzaklaşmadan o çevrede bir iki tur atıp uzaklaşmak da faydalı olabilir, olası bir sorun da- bir şey unutulmuş olabilir ya da araca alışılamadığından- dönüp sorulabilir.

Bir de ayrılmadan en yakın benzinciyi sormak lazım tabii:)

Bagajda ilk yardım seti ve yangın tüpü yoktu, illa ki olması lazım şeklinde kendi aramızda konuşmasak acaba vermezler miydi diye düşünmüyor değilim? Ancak trafiğe çıkacaktık ve olması lazımdı bunların, değil mi?

biologist

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgiler için teşekkürler bende yeni aracımı bir kaç güne teslim alacağım

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızsever

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilindik bir markadan veya şirketten alıyorsanız bunlara pek gerek yok bana kalırsa. Adamlar zaten işini layığı ile yapıyorlar :D

adatopraktan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba.. Yeni megane 4 aldim. 93binde. Trigeri ne zaman degistirmeliyim. Bilgisi olan var mi acaba?