0 Km Yenı Kangooda Boya Hatası

yiclio

Enes CEYLAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç değişiminde diretin bence.o kadar para verip sıfır alıyorsanız bunlar olmamalı..

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
sıfır araclarda artık boyle hatalar cok cıkmaya basladı kontrol ederek almakda fayda var,sıfırdan boyalı cıkan araclarla bile karşılaştım veya gocuk duzeltilmiş araclarla.. keske yasanmasa ama bence elinizden geleni yapın değişime kadar gidebilir...

Nemesis

Özgür TURHAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim 2009 kangooda da vardı sanki toz varmış gibib ama orjinal fabrika boyası :eyv

cehennemli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayıplı ürün değil mi bu, değişim yaptırmak için diretin bence...

scolak_53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yanı abı yenı araba gercekten ben bıle arabadan sogutum 3 adet tavanda bole nasıl desem pötür pötür boya fazlalıgı gibi kalem ucundan bıraz daha buyuk hata var
Şimdi yanlış anladıysam siz düzeltin üç adet kalem ucu büyüklüğünde hatadan mı bahsediyoruz? oysa onu servis rötuş yaparak düzeltir onun için tavanın boyanmasına gerek yok o kadar rötuştan sebebi de hiç bir aracın değeri düşmez boya ileride kabarmayacak ise bence hiç ellemeden de durabilir.

cemilbhc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet 3 adet kalem ucundan biraz buyuk nokta kabarırmı bılemem acaba kalın pasta alıp bır ceksem duzelırmı dıye dusunuyorum

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok büyük sorun değilse elletmeyin derim,ama bir kaportacıda baktırın tavanı isterseniz ciddi bişey varsa yapsınlar,yüz vermeyin sert çıkın servise gerekiyorsa ayıplı mal nedeni ile değişime kadar gidebilir.

scolak_53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet 3 adet kalem ucundan biraz buyuk nokta kabarırmı bılemem acaba kalın pasta alıp bır ceksem duzelırmı dıye dusunuyorum

Servisin boyacısına gösterin onlar gerekeni yapacaklardır

cemilbhc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamamdır bugun servise gidicem