007cemal & ByTyFn Antalya Garage Buluşması...

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

biz abi olarak bilinse idik selamsız sabahsız habersiz mekanımıza gelinip aynı şekilde geri dönülmezdi diye düşünmekteyim sonuçta tüm iletişim sistemlerimiz açıkken bilmem haksızmıyımdır sitem etmekte.....

Abim kesinlikle haklisin ama tek gelmedim bir arkadasimla beraber geldik fevri hareket edemedim hatamin farkindayim abi kendimi affettirmek icinde bulusma ayarlayalim diyorum abi :eyv :eyv

ykawcar

Yasin Kavcar,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bulusmayi duzenleyen arkadaslarimizin ilk etkinligi oldugu icin tam oturmadi rayina. Arkadaslarimizin yarisi bi yerde yarisi baska yerde toplandi, agzi olan konustu anliyacaniz millet oraya buraya dagildi. Ama yine guzel oldu, tanistik kaynastik abilerimiz ve kardeslerimizle. Tayfun abi sana ve arkadasina cok tesekkur ediyoruz. Ispartadan bulusmamiza katildiginiz icin :)

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet biraz eksiklikler soz konusu idi ama yinede guzel bir bulusma oldu .. Seni goremedim ama oralarda oteki gruptamiydin sen kardesim :eyv

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Bol bol honda ve şayinci vardır :) Megane aralarında nasılda parlamış ayaklarına sağlık Tayfunum

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Ayaklarına sağlık Tayfunum, nasılda dikkat çekiyor aralarında RSedan.:eyv

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tskler halilim cok sagol :eyv :eyv

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Görüntüler de anladığım kadarıyla karışık bir buluşma olmuş ama sayı güzel aracın hemen dikkat çekmiştir kardeşim :D Ben burdayım diyor zaten

sukru 32

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayagina sağlık tayfun bey....bi el atinda antalya buluşması olsun gari...şu aracı canli canli bi de biz görelim

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Görüntüler de anladığım kadarıyla karışık bir buluşma olmuş ama sayı güzel aracın hemen dikkat çekmiştir kardeşim :D Ben burdayım diyor zaten

Aynen Murat Abim Çok Profesyonel Bir Buluşma Olmadi Ama Yinede İyiydi :eyv :eyv

ayagina sağlık tayfun bey....bi el atinda antalya buluşması olsun gari...şu aracı canli canli bi de biz görelim

Tesekkürler , En Yakin Zamanda Antalyada Bir Buluşma Ayarlayacağiz :r :f :c Olarak :eyv :eyv