01 ''BoZGun'' iftiharla sunar

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
boyadan yeni çıktı galiba, maşallah güzel görünüyor.

arkadaki minibüsler itimat mı :)
evet iki yanına temizlik boyası attık.hatta burdada bir konu açmıştım bir fikir verin lütfen diye.sağında solunda çok çizik vardı tamponların durumuda çok kötü idi.parça parça mı boyatayım yoksa iki yanı komple mi boyatayım diye sormuştum.renk uymama durumunu ve sizlerin görüşlerinide dikkate alarak iki yanı tek seferde boyadık.

bu arada arkadakiler emek dolmuşu.yerde semt pazarı alanı.

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konu buydu linkide bu

http://www.renaultfanclub.com/renau...usun-lutfen-sadece-bir-tavsiye-istiyorum.html

Herkes okusun lütfen sadece bir tavsiye istiyorum

selamun aleyküm arkadaşlar.2005 model çağla yeşili megane 2 aracımı 20 gün sonra boyaya sokacagım.öncelikle aracın boya durumunu aktarayım size.ön sol kapı tamamamen boyalı.arka sağ çamurlık yarım cama kadar.ön iki çamurluk komple ki bunlar plastik oldugundan boyadan sayılmıyormuş aracı alırken gösterdiğim yer öyle söyledi.iç taraflarda kesinlikle boya darbe kaza vs yok.

şimdi sorunlu olan kısımları yazayım;ön arka tamponda çok fazla taş izi var kesinlikle boynacak.sağ iki kapıda ufan ufak bir kaçtanede büyük ezik var.sol arka çamurlıkda yine 25 cm civarında ince bir ezik var.birde ön iki çamurlukdaki önceden yapılan boyalarda atma var siyah plastik çıkmış meydana ufak ufak nasıl boya attılarsa artık astarsız neysiz.

şimdi boyacım ki adana da bir numara diyebilirim nano boya kaporta diye biyer würth ürünleri ile çalışıyor.bana dedi ki parça parça boyayalım.işte ezik olan yerleri düzeltip yama boya yapılacak tamponlar full boyacak vs.bende diyorum ki böle parça parça olacağına renk tutmamada olabilir aracın gerçekden çiziklerden ötürü boyandığını belgeledikden sonra komple ama tavan bağaj kaput hariç tek seferde boyayalım diyorum.

sizce hangisi daha mantıklı ve benim dediğim gibi yaparsak aracın degerinde ciddi bir düşüş olurmu ki böle eziklerle çiziklerle çok igrenç duruyor o ayrı mesele.evet siz olsanız ne yaprdınız lütfen bir akıl

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Rengi Cok Guzel Kazasiz Cezasiz Binin

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet iki yanına temizlik boyası attık.hatta burdada bir konu açmıştım bir fikir verin lütfen diye.sağında solunda çok çizik vardı tamponların durumuda çok kötü idi.parça parça mı boyatayım yoksa iki yanı komple mi boyatayım diye sormuştum.renk uymama durumunu ve sizlerin görüşlerinide dikkate alarak iki yanı tek seferde boyadık.

bu arada arkadakiler emek dolmuşu.yerde semt pazarı alanı.
evet hatırlıyorum abi konuyu. o yüzden boyadan yeni mi çıktı diye sordum :)

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar adana buluşma falan yokkmu bu aralar?

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

Ben Mersin il temsilcisiyim abi :D ama yaparsanız bir buluşma uygun olursam katılırım:)
karacan abi ve F10 scenic ci var Adanadan bildiğim kadarıyla. Temsilci belirleyip daha kolay organize olabilirsiniz.

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o halde adana il temsilciligine adayım.organize olmamız için bizim de bir temsilciye sahip olmamız gerektigini düşünüyorum

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
o halde adana il temsilciligine adayım.organize olmamız için bizim de bir temsilciye sahip olmamız gerektigini düşünüyorum
iyi olur abi siteye gelenlerin bulunduğu ilin bir temsilcisi olduğunu bilmesi kalıcı olmalarını sağlıyor. Ben temsilci olduğumda tek kişiydim Mersinde. Şimdi bir kaç kişiyiz :)
il temsilcilikleri kısmına yazarsanız yöneticiler cevap verir.

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah, Parlıyor Parlıyor :eyv

F10

Ö Faruk ONUR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah kazasız cezasız. Renk ve boya işçiliği çok güzel :) Abi inşallah 15-20 güne kadar ehliyet alıyorum biraz kalabalık olsak buluşma olsa güzel olur.

Ben Mersin il temsilcisiyim abi :D ama yaparsanız bir buluşma uygun olursam katılırım:)
karacan abi ve F10 scenic ci var Adanadan bildiğim kadarıyla. Temsilci belirleyip daha kolay organize olabilirsiniz.
:eyv

Son düzenleme: