06.02.2016 Renault Talisman Detaylı Anlatım ve Resimleri

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğine, Eline koluna sağlık abim hasta hasta gidip keşif yapmışsın çok sağol abim :)

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni renultlar distan 10 numarada da ic gorsellik geriden geliyor sinifidaki araclara gore bence. 2 gun once kadjar in en full olanini test ettim. Ic plastik kalitesi vasat. Arac daha 3000km de ama icerde o vasat plastiklerin citirtisi bariz duyulur seviyede. Multimedya ekraninin menu gorsel zenginligi ucuz cin urunlerinin bir kac tik ustu sadece.

Dis goruntuye o kadar ugrasip guzel bir goruntu yakalamislar eyvallah da iceriye de bir el atsalarmis iyi olacakmis.

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bura hangi mais mehmetim

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun öncelikle.

Güzel bir tanıtım olmuş, elinize emeğinize sağlık.:eyv

haqqi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu megane da gelsede yakından bir görsek..

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Emeğine sağlık kardeşim...:eyv

BasaranEB

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ellerine sağlık çok güzel bir çekim olmuş :)
Kesinlikle bu klasmanda bir araca ihtiyaç vardı. Umarım güzel bir tanıtımla yaygınlaşır bu araç ayrıca malzeme kalitesi bariz bir şekilde yükseltilmiş.

SM-T800 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Az önce Talismanın yanındaydım :) bu sefer olmuş .Renaultun hiçbir modelinde bu seviyede kalite ve ince işçilik görmemiştik .Finishing dedikleri ince işçilikler malzeme kalitesi çok iyi .

Malzeme ve işçilik bmw 5 serisi ayarında .Koltuklar rahat. Latitude e ilk bindiğimde olmamış demiştim ama bu araba olmuş.

Cam lastiklerine ,konsolun tümüyle deri kaplamasına ,Torpidonun iç kısmının ses kesici kumaşla kaplamasına kadar(bu kısım hep atlanıyordu) kalite kokuyor .Yanlız arka hoparlörlerin sadece birisinde BOSE ses sisteminin yazısı vardı ,camlar kendiliğinden karartılmış olduğundan koyu renk döşemede pek belli olmuyordu.Ama benim kapıdaki hoparlörde BOSE yazısı vardı :)

Konsol tasarımı resimlerdekinden iyi ekran açılınca göze batmıyor . Araba güzel bakıyor , dıştan görünüm resimdekilerden iyi . HUD display var açık göremedik tabii ,testini beklemek gerek.

Bu sınıfa yeni bir soluk getireceği kesin bu donanımlarla ve kaliteyle passatı geçer gibi ,baya baya iyi olmuş.

Daha öncede yazmıştım passatın 1.6dci ayarında motoru yok ,şu anki ne olacağı belirsiz 1.6tdi ı ise energy dci 110 ayarında.1.6dci 130 ve 160 Talismanın en büyük kozu üstelik otomatikleri de mevcut.Ve renault çift kavramada Kadjar da ispatladığı gibi bu işi çözmüş , tüketim ve soruzsuzluk olarak EDC çok başarılı hatta bu şanzımanların en sıkıntısız ve uyumlusu.Talismanda da EDC tercih sebeplerinden olacaktır satışa başlasın :) görücez.

+Motor +sorunsuz EDC +1.6 yüksek güç ve tork + düşük tüketim +malzeme kalitesi +herşeyin standart olduğu donanım bu sefer fazlasıyla olmuş
:eyv

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Az önce Talismanın yanındaydım :) bu sefer olmuş .Renaultun hiçbir modelinde bu seviyede kalite ve ince işçilik görmemiştik .Finishing dedikleri ince işçilikler malzeme kalitesi çok iyi .

Malzeme ve işçilik bmw 5 serisi ayarında .Koltuklar rahat. Latitude e ilk bindiğimde olmamış demiştim ama bu araba olmuş.

Cam lastiklerine ,konsolun tümüyle deri kaplamasına ,Torpidonun iç kısmının ses kesici kumaşla kaplamasına kadar(bu kısım hep atlanıyordu) kalite kokuyor .Yanlız arka hoparlörlerin sadece birisinde BOSE ses sisteminin yazısı vardı ,camlar kendiliğinden karartılmış olduğundan koyu renk döşemede pek belli olmuyordu.Ama benim kapıdaki hoparlörde BOSE yazısı vardı :)

Konsol tasarımı resimlerdekinden iyi ekran açılınca göze batmıyor . Araba güzel bakıyor , dıştan görünüm resimdekilerden iyi . HUD display var açık göremedik tabii ,testini beklemek gerek.

Bu sınıfa yeni bir soluk getireceği kesin bu donanımlarla ve kaliteyle passatı geçer gibi ,baya baya iyi olmuş.

Daha öncede yazmıştım passatın 1.6dci ayarında motoru yok ,şu anki ne olacağı belirsiz 1.6tdi ı ise energy dci 110 ayarında.1.6dci 130 ve 160 Talismanın en büyük kozu üstelik otomatikleri de mevcut.Ve renault çift kavramada Kadjar da ispatladığı gibi bu işi çözmüş , tüketim ve soruzsuzluk olarak EDC çok başarılı hatta bu şanzımanların en sıkıntısız ve uyumlusu.Talismanda da EDC tercih sebeplerinden olacaktır satışa başlasın :) görücez.

+Motor +sorunsuz EDC +1.6 yüksek güç ve tork + düşük tüketim +malzeme kalitesi +herşeyin standart olduğu donanım bu sefer fazlasıyla olmuş
:eyv

İzlemenize ve beğenmenize çok sevindim efendim. Talisman sizi çağırıyor