06 ANL 49 - Megane III Coupe

Lnc59Clio

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
off maşallah jantlar akıllara zarar yakışmış allah kaza bela vermesin...

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
süper süper süper...... Mükemmel araç mükemmel çekimler.!!!! Bu kadar olur helal olsun.

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
allah nazarlardan saklasın kazasız belasız

NakkaSss

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hey maşallah işte makına.. Vallahi para olsa direk alacağım araç.

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim hoşgeldin nerelerdesin epeydir görüşemiyoruz.Detailing de bi gittin gidiş o gidiş :) Neyse aracını canlı canlıda gördüm Bu halide muhteşem olmus.Kazasız belasız güzel günlerde kullanman dileğiyle... Arayı sogutma :D

06ANL49

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim hoşgeldin nerelerdesin epeydir görüşemiyoruz.Detailing de bi gittin gidiş o gidiş :) Neyse aracını canlı canlıda gördüm Bu halide muhteşem olmus.Kazasız belasız güzel günlerde kullanman dileğiyle... Arayı sogutma :D

Hoşbulduk abi teşekkür ederim, buralardayım aslında ama denk gelmedik herhalde :) uğrarım abi görüşürüz.

06ANL49

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dış görüntü çok güzel...bunların performansı nasıl peki? yazılımla kaç beygir/tork oldu? 0-100 ya da ara hızlanma değerleri var mı son haliyle?
Güle güle binin aracınıza

Yazılımsız biraz hantal kalıyo alt devirlerde ama yazılımlı olarak şehir içinde gayet güzel tatmin edici. Ben hiç dynoya sokmadım ama Dr.Ecu'nun yazılımından sonra sokup verileri sizinle paylaşırım.

mert

Mert Kaan BAYKAL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gercekten çok guzel maşşallah kazasız belasız bın.nazar boncugu yapıstır plakaya kesınlıkle nazarı olan bı cok ınsan var:)

haldunak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
41 kere maşallah cidden çok güzel olmuş. allah kaza bela vermesin. aramıza da hoşgeldin. dizel coupenin perfoermansını çok merak ediyorum. inşallah buluşmada denk geliriz de görmek nasip olur...