06 GHD 46'dan (Joker)

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
Arabanız çok güzel kazasız belasız kullanın .)

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rxt yakıyor ortalığı
Maşallah

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç güzel duruyor yakından görme fırsatım da oldu çok diri bir araç :) yalnız berkcim sen acilen bişeyler yap buna yay eksoz filtre ayberk de racing blue ya boyattı mı :D işlem tamam ..

Jokey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabanız çok güzel kazasız belasız kullanın .)

te$ekkür ederim ; cümlemize kazasiz in$allah.

Rxt yakıyor ortalığı
Maşallah

abim eksik olma te$ekkür ettim :)

araç güzel duruyor yakından görme fırsatım da oldu çok diri bir araç :) yalnız berkcim sen acilen bişeyler yap buna yay eksoz filtre ayberk de racing blue ya boyattı mı :D işlem tamam ..

Ufak tefek planlar var acikcasi ; $uana kadar gösterge degi$imi di$inda bi$ey yapilmadi. Biraz basilacak , camlar filmlenecek ; cok büyük olmamak kaydi ile bi tesisat yakin zamanda da xenonlar takilacak $uanlik bu kadar. te$ekkür ettim yorumun icinde :)

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah..
Herşey yapılıcak ama o arabaya nokta boya değmicek arkadaş :D

Jokey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah..
Herşey yapılıcak ama o arabaya nokta boya değmicek arkadaş :D

Aynen öyle ; tesisati alip inersin arabadan ; bastigin yaylari söker orjinalleri takarsin yükseltirsin oda mesele degil , hadi cam filmlerinide söktürdün ( ki bu i$lemler totalde alsin 2 saat ) peki ya arac boyasi ? boyatirsak gelicek mi orjinallik ? hayir tabi ki :) nokta boya istemem ; allah kaza bela vermesin tek dilegim.

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen öyle ; tesisati alip inersin arabadan ; bastigin yaylari söker orjinalleri takarsin yükseltirsin oda mesele degil , hadi cam filmlerinide söktürdün ( ki bu i$lemler totalde alsin 2 saat ) peki ya arac boyasi ? boyatirsak gelicek mi orjinallik ? hayir tabi ki :) nokta boya istemem ; allah kaza bela vermesin tek dilegim.

o zaman ayberkin haberi olmasın :) ayberkin boya konusunda cumartesi günü namını çok duydum :)

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

Aynı benim felsefem..Yaptığın işlemler geri dönüşümlü olucak :)

haldunak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kazasız belasız berk.
bi gidişle senin clio bilidğin boyasız olacak :D

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel araç, maşallah kazasız belasız iyi günlerde kullanın.