06 Plakalı bu Megane 2 RS Kimindir ?

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nasıl bir zevk anlamak zor... Furkan benzettim dediğin araç Merter Karakuşlar servisinin önünde duran aynı renkteki 4 kapılı RS tamponlu aynı bu şekilde şişirilmiş olan Megane 2 olabilir :)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
gitsn transporter'a binsin Su hale bak ya

purmol

Bilgi Girilmemiş
Yıllar önce body kit yapılmış . Yanınızdan body kit li araba geçtiğinde hayran hayran bakmadınızmı hiç ? 2003 lerde başladı kaç yıl sürdü body kit olayı . Arabanın a sından anlamazken siz o adamlar mod yapıyordu o zaman moda buydu . Şu an ki moda farklı şimdiye göre kötü duruyor ama önceden kötü denmezdi bu göz ile bakılmazdı . Bu arada bu araç sahibindende ki araç kesin vs . diye birşey söylenmemeli . Eğer alacak olan varsa şase numarası ister aracı kontrol ettirir servisten,tramer den , eski plakalarından ona göre karar verir . Durup durmadık yere kimse nin arabasını fişlemeye gerek yok .

Son düzenleme:

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çöp Tuning saygı ve selamlarını sunar:D

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yıllar önce body kit yapılmış . Yanınızdan body kit li araba geçtiğinde hayran hayran bakmadınızmı hiç ? 2003 lerde başladı kaç yıl sürdü body kit olayı . Arabanın a sından anlamazken siz o adamlar mod yapıyordu o zaman moda buydu . Şu an ki moda farklı şimdiye göre kötü duruyor ama önceden kötü denmezdi bu göz ile bakılmazdı . Bu arada bu araç sahibindende ki araç kesin vs . diye birşey söylenmemeli . Eğer alacak olan varsa şase numarası ister aracı kontrol ettirir servisten,tramer den , eski plakalarından ona göre karar verir . Durup durmadık yere kimse nin arabasını fişlemeye gerek yok .

Aman Purmoll Abi :) Bende sevmem böyle fişleme işlerini :)
Fast and Furious 1 zamanından kalma tuningler hakkında bende senin gibi düşünenlerdenim .

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

http://www.renaultfanclub.com/renau...ari/38014-06-ha-7469-megane-ii-rs-ankara.html
linkini verdiğin rs, foruma benim ve Murat'ın davetiyle üye olan Tuna arkadaşımızın rs'i Kadir. aracı Afyon'dan aldı. Geçmişini kesin bilmemekle birlikte eski İstanbul'lu jj rs olması lazım.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
http://www.renaultfanclub.com/renau...ari/38014-06-ha-7469-megane-ii-rs-ankara.html
linkini verdiğin rs, foruma benim ve Murat'ın davetiyle üye olan Tuna arkadaşımızın rs'i Kadir. aracı Afyon'dan aldı. Geçmişini kesin bilmemekle birlikte eski İstanbul'lu jj rs olması lazım.

Kesin bilgim olmadığı için Bende mesajımı kaldırdım Abi :)
İnsanların arabalarına böyle yazmama hakkım olmadığı için kaldırdım hemen :) .
Yanlız o hoparlör kapaklarının boyanması , arabanın rengi falan böyle düşünmeme sebeb oldu .

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu aracı meganeler ilk çıktığında fifty tuningte yapmışlardı o zaman megane için fiber bazında ilk çalışmayıdı ankarada ve turkıyede tekti ama sonradan kaza maza derken yalan oldu gitti fotoları ben eklıycektım vural eklemış gerek duymadım

Bodysini Lecsport yaptı diye biliyorum.
Zamanında baya motor sorunları yaşamış ''acıların rs'i'' bu, ivedikde Bes Turbo dan Satılmış Usta'nın oraya çok gelirdi.

CanCaloz

Can ALBAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
15bine aldım ben bunu böyle adam ederim.