07 FC 607 Piano Black Tampon Bantları..

M.Cemal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

sulkor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Ben forumun ortalama olarak 3 aylık üyesiyim. Zamanı geldi ve bende ilk aracımı aldım aracım Megane 2 Hb 2006 Dci Modifiye işlerine olan bilgim ve ilgimden dolayı elimden geldiğince bende birşeyler yapmaya denemeye başladım. Piano Black nerden esti derseniz :) bu sezonun ilk drag yarışı konyada yapıldı ve oraya gittiğimde tofaş tamponlarına bile piano black yapıldığını görünce biraz araştırmalar sonucu bende yapabileceğimi düşündüm. Antalyada yaşadığım için buradaki sanayide boya karan boyacı ve boya ustasına sorduğumda malzemeyi tam olarak anlamadıkları için yaptıramadım. Hem anlasalarda verdikleri 300TL fiyatı duyunca yine yaptırmazdım. :D Çünki okadarda pahalı birşey olacağını düşünmüyordum. Sonrasında yaptığım araştırmalar sonucu çalışmalarım başarılı sonuçlar verdi sanırım.

Sizlerede anlatmak, uygulamak isteyenlere öğretmek için ve sonuç hakkında görüşlerinizi almak için en başından itibaren anlatayım..

Boyanın ve diper ürünlerin linkini paylaşırmısınız iş plastik aksamda kullanmayı düşünüyorum

M.Cemal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Link verebileceğim bir site yok maalesef çünki internetten almadım boyayı aynı şekilde aynı boyadan isterseniz kargo dahil veya hariç fark etmez 2 tüp boya 1 tüp astar ve bir miktar keçe 150 tl'ye yollayabilirim..