1.2 16V Düz Boru Hk.

deXter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar kolay gelsin. arac'a 51'lik düz boru uygunmudur orta egsos mevcut $u anlık. Ses icerden gelmesini, Tok vermesini istiyorum. Yardımlarınızı ve aydınlık cevaplarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yapan arkadaşlar vardı sanırım yardımcı olacaklardır...

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o içeriden gelmesi derken biraz karakterli ses istiyorsan headrs şart düz boru sadece gürültüyü arttırır biraz daha fakat motor 1.2 oldugundan düz boru vs gibi şeylerde alt devirlerinde çekiş baya düşücektir tavsiye edermisin dersen etmem bunun yerine son susturucuya güzel bir otto birde açık hava attınmı 1.2 lerin sesi gayet güzelleşiyor

deXter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o içeriden gelmesi derken biraz karakterli ses istiyorsan headrs şart düz boru sadece gürültüyü arttırır biraz daha fakat motor 1.2 oldugundan düz boru vs gibi şeylerde alt devirlerinde çekiş baya düşücektir tavsiye edermisin dersen etmem bunun yerine son susturucuya güzel bir otto birde açık hava attınmı 1.2 lerin sesi gayet güzelleşiyor

Otto derken biraz açarmısın konuyu kardeşim.. Açık hava filtresinde hangisini önerirsin. Biraz daha konuyu açıklığa getirirsen bende anlamış olurum kardeşim.

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
otto dediği abart egzos markası 1.2 araçtan ses istiyorsan düz boruya gerek yok silencerli bir abart egzos işini görür hava filtreside 1.2 lerde güzel ses veriyor filtre olarak bütçen hangisine uygunsa onu almanı öneririm

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
otto dediği abart egzos markası 1.2 araçtan ses istiyorsan düz boruya gerek yok silencerli bir abart egzos işini görür hava filtreside 1.2 lerde güzel ses veriyor filtre olarak bütçen hangisine uygunsa onu almanı öneririm

ünal abim açmış konuyu aynı şeyleri söylemişiz :) açık hava sesi 1.2 lerde gayet güzel simota kullanıyorlardı sitede ama fark etmez aem dry flow yada simota alsanda bir birine yakın olur ses olay filtreyi güzel bir boruyla montaj yapmanda gizli :) otto konusuna gelince otto son susturucu markası piyasada fiyatına göre alabilecegin bir egsoz replikaları yani sahteleride oldukça cok onlardan kaçınarak orjinal bir otto sahibi olursan ses tatmin eder seni ben 1.4 cliom da kullanıyordum oldukça güzeldi :)

deXter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ünal abim açmış konuyu aynı şeyleri söylemişiz :) açık hava sesi 1.2 lerde gayet güzel simota kullanıyorlardı sitede ama fark etmez aem dry flow yada simota alsanda bir birine yakın olur ses olay filtreyi güzel bir boruyla montaj yapmanda gizli :) otto konusuna gelince otto son susturucu markası piyasada fiyatına göre alabilecegin bir egsoz replikaları yani sahteleride oldukça cok onlardan kaçınarak orjinal bir otto sahibi olursan ses tatmin eder seni ben 1.4 cliom da kullanıyordum oldukça güzeldi :)

Son susturuculu Otto'nun fiyatı nedir pekala hocam. Ve bu simota markalı açık hava filtresinin fiyatı nedir? Adana'da ikametgah etmekteyim.

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2.el bir AEM DRY FLOW filtre işinizi görecektir temiz olursa tabi, çok kaliteli üründür tavsiye ederim