1.2 75 bg ecufast yazılım

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamünaleyküm arkadaşlar
Başlıktada belirttiğim gibi bu konu hakkında görüşlerinizi bekliyorum.

Aracım icon 1.2 75bg
Ecufast yazılımcılarla görüştüm. Araca çok uyumlu olduğunu ve atmosferik motorda bi buna bide wv nin bi motorunu söyledi yazılım çok uygunmış ve 12bg artış olup 87 bgye yükseltileceğini yakıtında düşeceğini söyledi. 15 gün deneme süresi olduğunu ve beğenmeme durumunda para iadesi yaptıklarını söyledi. Fiyat olarakta 500 tl
Sizce yaptırmamın bi zararı olurmu

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim ilk arabamdı sizdeki. Ben de çok araştırmıştım. O motorun en büyük sıkıntısı düşük torktu, bayılmasıydı.... Düşünün şu an bende 1.2 turbo Captur var, aynı yakıyorlar. Size söylenen tork artışı kaç olacak? Tahminimce en fazla 118nm olur. i20 nin 1.2 si 85 hp 120nm tork var ki o da bayılıyor. Bu arabalara en az 175nm tork şart. Serilik anlamında da. Yani özetle değmez arkadaş. Hissettirmez.

Bu arada benim captur da da ecufast yazılımı var, yakıt düşmesi diye birşey yok. Ki ben hep sakin kullanırım. Bir örnek: Yazılımlı haliyle kocaeli bodrum arasını klima da açık araç dolu ve genel olarak 110km/h ile gittiğimde 5.6 lt ile bitirdim. Sanırım yazılımsızları da bunseviyede bitirirler.

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beygirde 12hp torktada 14 artış olacağını söyledi. Benim korkum yarın öbür gün arabada sıkıntı çıkarırmı?

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Bence değmez yakıtta artar atmosferik araç için yazılım gereksiz masraf tır