1.2 75 Bg İle Bunu Yapıyorlarsa

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim 1.2 Lerde İş Varmış Yaww :cool:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bu motor için gitmez diyorlar da aynı motorlu 2014 Symbol ile 5 kişiyle 193 km gördüm, kullanmasını bilen için güzel motor...

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim 1.2 Lerde İş Varmış Yaww :cool:

yanlış anlama, bana lütfen kıl olmanına istemem ama çok gereksiz olmuş be güzel kardeşim yazık hem arabaya hem sahibine zarardan başka bir şey değil :(

tekrar 15 yıl öncesine gidip bunların aynısını yapan kendimle konuşabilsem neler demezdimki kendime nelerrr, inan bana yarınlarda bu hareketleri yapan arkadaş balata yiyip,debriyacı sıyırıp,şanzımanı indirince yada bir kaldırıma, direğe yada allah korusun bir insana çarpınca aklı başına geldiğinde geç olacak maalesef :(

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu motor için gitmez diyorlar da aynı motorlu 2014 Symbol ile 5 kişiyle 193 km gördüm, kullanmasını bilen için güzel motor...
katılıyorum abi bir ara sormuştum hatırlarsan forumda 75 bg ile hakkındaki görüşlerini kötü diyenler gördüğümde soğmuştum ama bi akşam yine motoru ısıtmak için çıktığım da bir süre bana yetebilceğini gördüm bu hız sağladı güç yeter dedim işte benzine dokunuyor avuçluyor ama ozaman idare edicez :)

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yanlış anlama, bana lütfen kıl olmanına istemem ama çok gereksiz olmuş be güzel kardeşim yazık hem arabaya hem sahibine zarardan başka bir şey değil :(

tekrar 15 yıl öncesine gidip bunların aynısını yapan kendimle konuşabilsem neler demezdimki kendime nelerrr, inan bana yarınlarda bu hareketleri yapan arkadaş balata yiyip,debriyacı sıyırıp,şanzımanı indirince yada bir kaldırıma, direğe yada allah korusun bir insana çarpınca aklı başına geldiğinde geç olacak maalesef :(

est. Alakası ve yanından geçmesi bile imkanı yok kardeşim . zaten bende karşıyımdır senin dediğin gibidir doğrudur ben şimdi bu video ile aslında amaçım şunu göstermek bu arabayla bunlar oluyorsa bu arabada iş var demekki usta abinmn dediği gibi kullanmasını bilene çünkü ben çok üzülmüştüm acele edip bu motoru aldım için. 2 ay bekleyemedim. die strese girmiş bu video bana moral oldu. yoksa dediklerinde haklısın :eyv

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Dogan sahinden inip clioya binmis sanki. Lastiklere ve araca yazik olmus. Cok cok gereksiz hareketler. Bu araclar kibar ekonomik araclar.

Son düzenleme:

panayır

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
el freni çekip sertçe dönmenin motor gücü ile alakasını çözemedim...1.2 performans arabası değildir...

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yapilmamasi Gereken Hareketler :berbat :berbat

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Dönüşler el freni ile.. motor gücü ile dönülmemiş ki ha evet 1.2 motor gerçekten güzel motor o ayrı da bende anlayamadım el freni le dönmenin motor ile alakasını

dgnyrgn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şirket aracı olunca insan acımadan kullanabiliyor. Örneklerinden bir tanesini videoda izliyorum sanırım.