1.2 CLİO 3 mü yoksa 1.5 SYMBOL yeni kasa mı?

mmuurraatt24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu 100bin km olayı baya önyargı yapmış bende :S ama dediğiniz gibi temiz bi araçsa km aşırı olmamak şartıyla yüksek olabilir. ilanlarda genelde bakımları yapıldı triger falan değişmiş oluyor. siz yazdıkça clio 3 ü sevmeye başlıyorum heralde :)

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
biraz fazla oluyorum ama aklıma geldikçe soruyorum bağışlayın :)

dizel arabalarda 100 binden sonra gitmez diye bir anlayış var. peki benzinli araçlarda da böyle tahmini bir sınır var mı? 2.el almayı düşündüğüm için tabi ki düşük km araçlara bakıyorm ama çok da mecbur kalırsam 90-100 bindeki bir aracı almam mantıklı mı sizce?

Bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur.
Aracın nasıl kullnıldığı, bakımlarının aksatılmaması vs bu konular neticesinde araç ömürleri uzun olur(500.000 km ye çıkmış ve daha motoru açılmamış arabalar var.)
İkinci el alırken de sizden önce aracın nasıl kullanıldığını bilmek zor. ama iş işten geçmeden fazla km si olmayan araba aldığınızda bakımlarını güzel takip ederseniz birşeyden korkmayın.
zaten 5 sene binerim diyorsunuz yılda 8000 yaparım diyorsunuz
40.000 kmde kolay kolay motor içinevermez

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
bu 100bin km olayı baya önyargı yapmış bende :S ama dediğiniz gibi temiz bi araçsa km aşırı olmamak şartıyla yüksek olabilir. ilanlarda genelde bakımları yapıldı triger falan değişmiş oluyor. siz yazdıkça clio 3 ü sevmeye başlıyorum heralde :)

Yazılanlardan Ziyade Belge Arayın Bence Bakımları Düzgün Yapıldı Vs Diyenler Olur Olacaktırda Fakat Sizde Belge Sorun Ben Soruyorum Yanı Servis Kaydı Kitabçiğinda Bakımlar İşli Mi Yada Faturaları Var Mı Ha Var Diyelim Servisten Kontrol Ettirebilirsiniz Bunları

mmuurraatt24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok çok teşekkür ediyprum zahmet edip yazıyorsunuz. biraz acemilik var bende ilk defa araba almayı düşünüyorum çünkü. ilanlardan çok da bişey anlaşılmıyor dediğiniz gibi fakat kıyı illerde çok falza ikinci el araba var. bunun nedeni nedir acaba? nemle alakası var mıdır?

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok çok teşekkür ediyprum zahmet edip yazıyorsunuz. biraz acemilik var bende ilk defa araba almayı düşünüyorum çünkü. ilanlardan çok da bişey anlaşılmıyor dediğiniz gibi fakat kıyı illerde çok falza ikinci el araba var. bunun nedeni nedir acaba? nemle alakası var mıdır?

Önemi yok
burada bulunmamızın amacı zaten Bu, paylaşımcı olmak :eyv

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş

Önemli Değil Hocam Herkes Elinden Geldiğince Yardım Etmeye Çalişiyor İşte
Nem Olayı Eskidendi Şimdi Galvanizli Araçlar Eskiden Oldugu Gibi Pas Çürüme Daha Geç Oluyor Neden Fazla Demek Ki O Taraflarda Tutulmuş Araçlar

mmuurraatt24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yakıt açısından aklımda pek bi endişe kalmadı diyebilirim. peki iç hacmi nasıldır? bagajı falan çok mu küçük?

bekolito

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hosgeldiniz
Clio alin bncede

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
yakıt açısından aklımda pek bi endişe kalmadı diyebilirim. peki iç hacmi nasıldır? bagajı falan çok mu küçük?

Aslında Bagajı Yeterli Fakat Biz Toplum Olarak Biraz Bagaj Olayını Abartıyoruz Abartmazsanız Bence Yeter Tabi Sedan Araçlar Kadar Büyük Bagajı Yok

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim clionun bagajı clioIII den daha küçük hatta subwoofer bile var ama dünyanın yükünü sokmayı başarıyororum
Sizin şüpheniz olmasın gayet yeterli bence.