1.2 JOY direksiyondaki tuşlar hakkında

sinann24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 makyajlı kasa 1.2 joy var Direksiyon sağ kısmında R VE O harfi birde ayrı birde duyma işaretine benzer bir adam resmi var neye yarıyor arkadaşlar

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hiz sabitleyici ve hiz sinirlayici kontrolleri onlar hocam.. 0 rakami, aktif ise o anki hiz limitorunu veya sabitlenen hizi iptal ediyor. R harfi son hafizaya alinmis hiza donmenizi sagliyor ya da limitoru yine son ayarlanan hiz icin aktif ediyor.. konusan adam da sanirim iphone daki siriye baglaniyor. O tusa basip sunu ara bunu ara ya da su mesaji oku tarzinda telefonunuzun sesli komut ozelligi var ise onu çağırıyor.. tam olarak hangi telefonlarda calistigini bilmiyorum ama benim samsungda herhangi bir sesli komut calistiramadim..

Son düzenleme:

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ağzından dalagalar fışkıran tuş araçtaki sesli komut sistemi. Ben captur varken kullandım oldukça iyi çalışıyor. Klimayı aç, radyoyu aç, su kişiyi ara şeklinde anlaşılır komutlar verirseniz harfiyen yerine getiriyor. Hatta navigasyona adres girip caliatirmisligimda vardır. Fakat dikkat edilecek nokta işlemi bir gerizekaliya anlatır gibi net anlatmanız ve anlaşılır kelimeler seçmeniz gerekiyor. Araca telefon bağlı değilken de çalıyor.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

sinann24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim araçta navigasyon yok dalgalar çıkan tuşa basınca uygun donanım bulunamadı dıyor

Ağzından dalagalar fışkıran tuş araçtaki sesli komut sistemi. Ben captur varken kullandım oldukça iyi çalışıyor. Klimayı aç, radyoyu aç, su kişiyi ara şeklinde anlaşılır komutlar verirseniz harfiyen yerine getiriyor. Hatta navigasyona adres girip caliatirmisligimda vardır. Fakat dikkat edilecek nokta işlemi bir gerizekaliya anlatır gibi net anlatmanız ve anlaşılır kelimeler seçmeniz gerekiyor. Araca telefon bağlı değilken de çalıyor.

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Klimayı ve radyoyu aç 'ı bilmiyordum Tansel .En kıs zamanda onuda deneyeyim :)

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende de aynı şekilde donanım bulunamadı tarzı bir şey söylüyor.. bende telefonun sesli komut olayını kastediyor diye düşünmüştüm... r nav var bende araç icon donanım... r linkte mi çalışıyor acaba sadece?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim araçta navigasyon yok dalgalar çıkan tuşa basınca uygun donanım bulunamadı dıyor

Bazı araçlarda tuş olmasına rağmen işlev olmayabiliyor.

alper_tunga

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben İphone ile kullanıyorum. Konuşma tuşuna bastığınımda Siri'ye komut verebiliyorum mesela.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayarlardan baktıgınız zaman sadece ios le uyumlu yani sadece iphone a özel maalesef bende de çalışmadı note 4 de.

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben iPhone 7dede çalıştıramadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi