1.2 Sembol tüp taktıran???

grave_accept56

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 2012 Model 1.2 Symbol aracım var. Son gelen benzin zamları malum. Araca Atiker tüp taktırıp taktırmamak arasında kararsız kaldım. Yılda 6-7 Bin Km yol yapıyorum. Ne dersiniz tüp takmaya değer mi??? Taktıranlar varsa tüketimde çok fark ediyor mu???

Sweet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tüketim neredeyse yarıya düşer.
Aracınızı uzun yıllar kullanmıyacaksanız kesinlikle deymez.

alpikom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en az 5-6 sene binecekseniz taktırın gitsin.atiker gold veya grand süper olur obd bağlantısı muhakkak aktif edilsin.hangi ildesiniz bilmiyorum çok iyi bir atiker servisine taktırın.istanbul ankara izmir antalya ve konya ilinden tavsiylerde bulanabilirim.işinin ehli olan.

grave_accept56

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Siirt ilindeyim en ehil kişiler Diyarbakırdakiler gibi geliyor, Atikfast tavsiyesi aldım bir iki yerden, gold veya grand ile arasında tüketim ve performans açısından çok büyük bir fark olur mu acaba atikfast’in?? Ve fiyat farkı çok olur mu acaba? Atikfasta 1350 fiyat çekti de 1300e dünden razı pazarlıkla 1250 düşürebilirim gibi...

Son düzenleme:

grave_accept56

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yarı yarıya sanmıyorum ama %25 fark eder gibime geliyor, tabi bu benim kullanımıma göre, kullanım arttıkça yani çok km yapan biri için çok daha ekonomik olur, benim gibi ayda 300-400 km yapan birini de hesaba katın, bu şekil bi tahmin alayım???

alpikom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
golduda 1550 -1600 aralığında taktırırsan hiç düşünme kardeşim aradaki farkı enjektörleri yeterde artar bile ama o bölgede inan hiçbir bilgim yok dönüşüm yaptırnalar sor en iyi servisi belirle derim.mühim olan montaj kalitesi ve en önemliside ayar.

alpikom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yarı yarıya sanmıyorum ama %25 fark eder gibime geliyor, tabi bu benim kullanımıma göre, kullanım arttıkça yani çok km yapan biri için çok daha ekonomik olur, benim gibi ayda 300-400 km yapan birini de hesaba katın, bu şekil bi tahmin alayım???
yüzde 40 - 50 tasarruf söz konusu düzgün montaj ve ayar yapılrsa yüzde 25 asla değil.

alpikom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
artı lpg bağlandığında o yaptığın 2 katını yaparsın kilometre olarak buda sana tasarruf olarak gri döner.