1.4 Clio Alize yardımlarınızı bekliyorum...

Hüseyin Basaran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabayla pek uağraşamadım sadece çelik jant (15") ve cam filmi var şimdilik... fakat slencer takılabilen sesi güzel bir egsoz ve tampon ekleri takmayı düşünüyorum arabayı alçaltmakta istiyorum ama bilgim yok yardımcı olurmusunuz?

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle Kendinizi Üye Tanıtımları Bölümünde Tanıtınız,

Bu Araçlara Tampon Eki - Etek vs. Yakışmıyor ( Benim Görüşüm ),

Arabayı Alçaltma Konusunda Spor Yay Alabilirsiniz veya Yayları Kestirebilirsiniz :eyv

Laguna16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramıza hoşgeldnz... Öncelikle bende slencerlı egzoz kullanıcısıyım steel marka ve ne az ne de cok abartı sesi çok tok ve tatmin edici tavsiye ederim fkat polislere dkkat etmelisin ilk çevirmende ya ceza ya baglanır :) .
-Önden görünüm olarak sis farları taktırabilir ve ön plakayı kare yapıp güzel bir görünüm elde edebilirsin.
-Araca yay takıcam dersen slencerli egzoz takarsan yayı unutmalısın benım arac tumsekten gecerken bıle surtucek dıye korkuyorum.

kendi aracımdan egzoz ve basıklık kesitleri 1,2 foto paylasıyorum aklında fikir olsun..aklına takılanları sor
dscf7709.jpg

Son düzenleme:

Hüseyin Basaran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdiden teşekkür ederim ama sürtmesi gibi bir sorun benimde aklımda çünkü mahallenin yolları berbat durumda tampon eki olmasada olur öncelik egsoz ve aracı alçaltmakta çünkü giderken tekerlekler ayrılacak gibi duruyor moralim bozuldu artık :D

Dci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
C.Kaan arkadaşımızın dediğine katılıyorum. bence jantlar çok sırıtıyor

Hüseyin Basaran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
jantlar biraz aceleye geldi para sıkıntım olmasa değiştirirdim ileride fırsat olursa artık :)