whophoper

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok dizel almak istemiyorum illa benzin + lpg kombinasyonu yapmak istiyorum :) ve tolga beyın dediği gibi bu araç beni resmen heyecanlandırıyor bu araçta yavaş gitmek haksızlık olur :) ve benım ilk arabam olacak pazartesıyı nasıl bekliyorm anlatamam :) size o zaman bir sorum daha olacak siz olsanız fluence privellege dci mı yoksa bumu derdiniz? Arkadaşlarımın hepsi dizel araç diyor fakat ben fluence'ın tipi çok itici geliyor ve impressor daki özellikler ve tabikide 130 beygir beni benden alıyor :)

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.4 turbo yerine 1.6 16 v tercih edin
LPG de sıkıntı çıkartmyan bir motordur.
performansı da iyidir ve yeterlidir.
Turbo + LPG nin ne olacağı belli değil

whophoper

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen o zaman pazartesi bir bakayım, ellerinde başka megane 3 varsa ona bakayım yoksa artık aranızda tüplü turbo motorlu araç kullanan ilk belkide tek arkadaşınız olurum :) zaten öyle olursa pazartesi aracı teslim alır almaz ilk işim buraya yazmak olacak ;)

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı olsun:eyv

whophoper

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok teşekkürler :)

tolga

Tolga NAGAS,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 3 güzel,seviyorum ben onu turbolu araclara lpg takılıyor farklı bir kit ile ama fiyatları daha farklı olabilir bu konuda,lpg montaj yapan yerden bilgi almak daha dogru olur.

whophoper

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar aracımı pazartesi günü getirdim tek kelimeyle harika ötesi fakat tahmin ettiğim yerden başım belada.. suan tüpte 1 ışık yanıyor ve sadece 250 km gitmis. Buda demek oluyor ki acayip cok yakıyor

chevy57

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar aracımı pazartesi günü getirdim tek kelimeyle harika ötesi fakat tahmin ettiğim yerden başım belada.. suan tüpte 1 ışık yanıyor ve sadece 250 km gitmis. Buda demek oluyor ki acayip cok yakıyor
deponun hacmine bağlı ama bana çok normal geldi, benim araba 18-20 krş yakıyor daha azını yaktırana helal olsun derim

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim araç 1.4 98 hp meg1 ben ince hesaplamalar yapmam pek takip etmem çünkü benden başkalarıda kullanıyor..araç benzinli 30 tl benzine 60 km fln gidiyor şehir içi..Şehir dışıda 100 km'de 30 tl fln yakıyor sanırım ne zamandır şehir dışına çıkmıyorum..

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Benzinle kullansaydın ne olurdu sen düşün:D
Hayırlı olsun