1,5 dci 2015 outdoor captur aksesuarları konusunda bilgi arıyorum

KADİR DEMİREL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar İzmir renault Mais den, 1,5 dci 2015 outdoor captur aldım. yakında teslim alacağım.. aksesuar konusunda yardım istiyorum..

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araciniz Hayirli olsun ;)

Üye tanitim bölümünden kendinizi tanitin lütfen :eyv

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aileye hoşgeldiniz keyifli forumlar :)

KADİR DEMİREL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok teşekkür ederim Batuhan bey:) selamlar

KADİR DEMİREL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özcan bey size de teşekkürler.. tanıtım yazımı yazmıştım ama.. tekrar mı yazmalıyım?

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba konuyu ilgili yere taşıyorum. Bu sebeple daha hızlı cevaplar alacaksınız. Keyifli forumlar

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Ailemize Hoş Geldiniz.

Aracınız hayırlı olsun.Düşündüğünüz aksesuarları yazabilirseniz arkadaşlar yardımcı olacaktır.

KuralZ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız hayırlı olsun

Aksesuarınızı seçerken ihtiyacınızı belirleyerek hareket edin, tabiri caizse "reklamlara kanmayın" derim. Bu araçlar özellikle elektronik aksesuarlar göz önüne alındığından orjinal olmayanlara karşı hassas. Tabi ki işini çok iyi bilen birine yaptırırsanız sorun yaşamıyorsunuz ama risk risktir.

Benim için bir çeki demiri gereksizken sizin için vazgeçilmez olabilir. Ancak şahsen sırf geri viteste arkayı monitörden görücem diye 2500 tl fazla vermeye gerek yok. Zaten bu ücrete karşılık gelecek ürünle birlikte verileceğini söyledikleri birçok fonksiyon da ya uğraşlarınızla çalışır hale geliyor, ya da çalışmıyor. Bunun haricinde şahsen tavsiyelerim alüminyum jant (ki, outdoor' da standart) ve kol dayaması (kolçak) iyi birer aksesuar, araca kıymet katar. Aldığınız modelde zaten aracın tam donanımlı versiyonu, ekstra birşey eklemeye gerek var mı bilemiyorum, ne tür ihtiyaçlarınız olduğuna bağlı. Kolçak için konuşmak gerekirse orjinali gereksiz bir rakkama satılıyor, farklı alternatiflerle ilgili forumda konu mevcut.

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle