1.5 dci enjektör sesi

LAGUNA2002

Nedret ÖZDEMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oraya gelmişliğim çok ama sanayi ortamına hiç girmedim. Orda çözemezseniz Adanaya yolunuz düşerse benim arabanın bakımlarını yaptırdığım renault özel servisi var onu önerebilirim güvenilir sağlam yerdir.

mustafa_33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Nedret bey adana da hangi özel servise götürüyorsunuz

LAGUNA2002

Nedret ÖZDEMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Nedret bey adana da hangi özel servise götürüyorsunuz

Ceren Renault özel servisi 4 yıl öncesine kadar yetkili servisti burası şuan özele döndüler. Merkez otogardan çarşı istikametine giderken hemen yol üstünde.
Eğer aracınızı götürecekseniz benim yönlendirdiğimi söyleyin. Her konuda yardımcı olurlar.

mustafa_33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben iskenderun da ikamet ediyorum burda sağlam güvenilir biyer bulamadım onun için adana ya yönleneceğim sonuçta otobandan 1 saatlik yol yetkili servisler malum uçuk fiyatlar bakım zamanı söylediğiniz yeri değerlendireceğim

LAGUNA2002

Nedret ÖZDEMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben iskenderun da ikamet ediyorum burda sağlam güvenilir biyer bulamadım onun için adana ya yönleneceğim sonuçta otobandan 1 saatlik yol yetkili servisler malum uçuk fiyatlar bakım zamanı söylediğiniz yeri değerlendireceğim

Ben elimden geleni yaparım yardımcı olurum. Oraya giderseniz TC plakalı siyah Megane II si olan kişi yönlendirdi dersiniz her konuda yardımcı olurlar.

mustafa_33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ceren özel serviste enjektör test ve temizleme cihazı bulunuyor mu

LAGUNA2002

Nedret ÖZDEMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ceren özel serviste enjektör test ve temizleme cihazı bulunuyor mu

Onlar söküp pompacıya gönderirler. Orada cihaz yok zaten bu işi sadece pompacılar yapıyor tamir bakım işi yapanlar o cihazdan almazlar.
Ama Egr temizliği ve katalizör temizliğini yapıyorlar. Katalizörü komple sökmüyorlar boğazda çıkarıp içine bir sıvı boşaltıp geri takıyorlar sonra aracı çalıştırıp o şekilde temizleniyor katalizör.
Her konuda güvenilir insanlar ben yıllardır oraya götürürüm aracımı yaptıkları her işin arkasında dururlar.